רה"מ נתניהו לרשת TBN: "איראן מכריזה כל יום שהיא רוצה למחוק את ישראל" - 0404
רה עמוס בן גרשום, לע"מ

רה"מ נתניהו לרשת TBN: "איראן מכריזה כל יום שהיא רוצה למחוק את ישראל"

רה"מ בנימין נתניהו התראיין אמש (שני) לרשת הנוצרית הגדולה בעולם, רשת TBN, בהנחיית המראיין מאט קראוץ'.

בראיונו הדגיש רה"מ את טיב היחסים בין ממשל טראמפ לממשלת ישראל בהנהגתו, בייחוד ביחס לדין הפלילי הבינלאומי שאינו פועל באובייקטיביות: "ממשל ארה"ב, תחת הנשיא טראמפ, התבטא בצורה חריפה נגד בית הדין הפלילי הבינלאומי נגד ההחלטה השערורייתית הזאת.

אני מפציר בכל הצופים שלכם לעשות אותו הדבר, לדרוש פעולה קונקרטית, סנקציות, נגד בית הדין הבינלאומי, פקידיה, תובעיה, כולם.

הם נמצאים בעיצומה של מתקפה כללית נגד דמוקרטיות. נגד זכויותיהן של הדמוקרטיות להגן על עצמן, ונגד זכותה של ישראל, של העם היהודי, לחיות במולדת אבותינו, בארץ ישראל".

כאשר נשאל בעניין השואה וציונה עמד רה"מ על חשיבות העמדה מול איראן: "שליש מהעם היהודי עלה בלהבות. לא היינו יכולים לעשות דבר. כעת, לאחר השואה והקמת מדינת ישראל, הניסיונות להשמיד את העם היהודי לא פסקו.

איראן מכריזה כל יום שהיא רוצה למחוק את ישראל מעל פני האדמה. עכשיו יש לנו את היכולות להגן על עצמנו. אני חושב שהלקח מאושוויץ הוא, ראשית, לבלום דברים רעים כשהם עדיין קטנים, ואיראן היא דבר רע מאוד, לא כל כך קטן, אמנם, אך עם נשק גרעיני זה יכול להיות הרבה יותר גרוע.

אני חושב שהדבר הראשון הוא לבלום אותם. שנית, הם חייבים להבין שהיהודים לעולם לא יהיו יותר חסרי הגנה מול אלה הקמים להורגם".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com