השביתות ממשיכות - ושר הביטחון חוסם את רכזי הביטחון הצבאיים ברשתות החברתיות - 0404
השביתות ממשיכות – ושר הביטחון חוסם את רכזי הביטחון הצבאיים ברשתות החברתיות ערוץ 20

השביתות ממשיכות – ושר הביטחון חוסם את רכזי הביטחון הצבאיים ברשתות החברתיות

מאבק רכזי הביטחון הצבאיים החריף גם בעוטף עזה, כאשר הבוקר (א') החזירו כלל הרבש"צים בעוטף ציודם הצבאי אל החטיבה המרחבית. הרכזים עתידים להחזיר גם את נשקיהם ולצאת לשביתה מלאה ביום ג' הקרוב.

לאחר הביעו את התנצלותם בפני התושבים, קראו הרכזים להגיב לזעקתם: "משרד הביטחון יודע כבר זמן רב על המצוקה ומתעלם במופגן.

כל האשמה היא על משרד הביטחון והעומד בראשו נפתלי בנט, שאף הגדיל לעשות וחסם את הרבש"צים מלהגיב בדף הפייסבוק שלו למען לא ידע הציבור על מי מוטלת האחריות לביטחון היישובים".

איתמר שרוני, סמנכ"ל גיוס בהסתדרות הלאומית מסר: "רכזי ביטחון צבאיים ברחבי הארץ עדיין לא קיבלו את משכורתם בו בזמן שמשרד הביטחון ממשיך להתעסק בבירוקרטיה ושר הביטחון בורח מלהתעסק בנושא. בקשתינו הייתה ונשארה להתערבות הדחופה של שר הביטחון".

ממשרד הביטחון נמסר: "משרד הביטחון מוקיר ומעריך את פועלם של הרבש"צים ואת תרומתם לחיזוק הביטחון ביישובים. לאחרונה גיבש המשרד, יחד עם מרכז המועצות האזוריות, הסכם מעודכן הכולל הגדלה של תקציב ההשתתפות במימון מרכיבי ביטחון ליישובים המעסיקים רבש"צים.

עמדת המדינה, היתה ונותרה, שהרבש"צים הם עובדי הישובים ועליהם לנהל מו"מ קיבוצי מול מעסיקיהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]