נתניהו על סירוב מנדלבליט להעברת חומרי החקירה: "מי שמתנהל בחוסר שקיפות כנראה רוצה להשיג תוצאה ידועה מראש" - 0404
נתניהו על סירוב מנדלבליט להעברת חומרי החקירה:

נתניהו על סירוב מנדלבליט להעברת חומרי החקירה: "מי שמתנהל בחוסר שקיפות כנראה רוצה להשיג תוצאה ידועה מראש"

היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, הגיב בסירוב לדרישת פרקליטי ראש הממשלה בנימין נתניהו לקבל את מלוא מלוא חומרי החקירה בעניינו. במכתב מענה לדרישה, כתב מנדלבליט כי החומרים המלאים יועברו רק אחרי הגשת כתב האישום לבית המשפט ולא לפני כן. 

היועמ"ש מנדלבליט הסביר דבריו וכתב כי "על פי האיזון שנקבע בחוק, חומרי החקירה המלאים מועברים לידי הנאשמים רק כאשר מוגש כתב האישום לביהמ"ש, וממילא בשלב זה ליבת חומרי החקירה מצויה בידיהם ועל בסיסה הם טענו טענות שונות הן בשלב השימוע והן לגבי החסינות".

מטעמו של ראש הממשלה נמסר בתגובה: "איך אפשר להילחם בעד האמת אם מסתירים את חומרי החקירה שמעידים על סחיטה באיומים של עדי מדינה, אכיפה בררנית ותפירת תקדימים משפטיים שלא קיימים בתולדות האנושות? מי שממשיך להתנהל בחוסר שקיפות כנראה רוצה להשיג תוצאה ידועה מראש. כל דבר שיכול להגן על נתניהו ולחשוף את האמת- נחסם, וכל דבר שיכול למנוע ממנו להתמודד ולנצח- מקודם בכל מחיר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com