גנץ טוען שרה״מ משתמש בביטחון ישראל עם תומכי כהנא, אך שכח כי שותפיו הטבעיים הם חברי המשותפת - 0404
גנץ טוען שרה״מ משתמש בביטחון ישראל עם תומכי כהנא, אך שכח כי שותפיו הטבעיים הם חברי המשותפת אלעד מלכה

גנץ טוען שרה״מ משתמש בביטחון ישראל עם תומכי כהנא, אך שכח כי שותפיו הטבעיים הם חברי המשותפת

פשוט מצחיק לקרוא את הדברים שכתב בני גנץ בחשבון הפייסבוק שלו. או שהאיש באמת לא מבין מה הציבור חושב עליו, או שהאיש באמת חי בעולם משל עצמו.

גנץ, מחפש שוב ושוב איך לבקר את ראש הממשלה ומרוב שאין לו טיעונים, הוא חוזר שוב ושוב לאותה המנטרה.

כתב כתב: ״מי שמוכן להשתמש בביטחון ישראל כדי להכניס את תומכי כהנא לכנסת – לא ראוי להיות ראש ממשלת ישראל. השבוע האחרון לא היה פשוט לאזרחי מדינת ישראל, שלצערי נחשפו שוב לכל מה שמכוער בפוליטיקה שלנו – דילים, שקרים, הסכמים שמופרים, מילה שאינה מילה ומסחרה פוליטית בהובלת הנאשם נתניהו וחבריו לברית החסינות״.

זה אותו גנץ שרק אמש הזכיר ח״כ אחמד טיבי כי בלעדיו הוא יישב באופוזיציה וגילה בכל יום הצדדים מנהלים התייעצויות ושיחות (כחול לבן והרשימה הערבית המשותפת).

מבחינת גנץ, יהודי שתמך בכהנא פוגע בביטחון ישראל ואילו טיבי, עודה וחבריהם שרואים בחיילי צה״ל ״רוצחים״ והבהירו אף שלא ייתנו יד לתקיפה בעזה בעת הרצון להגיב על רקטות, הם שותפיו הטבעיים.

אין צורך להסביר ולהרחיב יותר מידי בעניין. פשוט לקרוא מה שכתב גנץ ולתפוס את הראש ולשאול – איך אחד כזה בכלל מועמד לראשות ממשלת ישראל?

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com