מחבל הכלוא בבית הסוהר "שקמה" התלונן על בעיות רפואיות, פונה לביה"ח וניסה להבריח פלאפונים לכלא - 0404
מחבל הכלוא בבית הסוהר דוברות שב"ס

מחבל הכלוא בבית הסוהר "שקמה" התלונן על בעיות רפואיות, פונה לביה"ח וניסה להבריח פלאפונים לכלא

היום בשעות הבוקר (חמישי), התלונן מחבל בעל רקע רפואי מבית המעצר 'שקמה' כי איננו מרגיש טוב בשל הבעיות הרפואיות שמהן הוא סובל. בתום בדיקה במרפאת בית המעצר הוחלט לפנותו לבדיקה מקיפה בבית החולים. מספר שעות לאחר מכן התקבל דיווח מקב"ט ביה"ח ברזילי על תפיסה של שתי חבילות חשודות בתא שירותים באחד ממכוני ההדמיה שבבית החולים.

קצין המבצעים של בית המעצר 'שקמה' חבר לקצין הביטחון של בית החולים והשוטר הקהילתי המוצב במקום לבירור תכולת החבילות. נמצאו בהן 2 מכשירי טלפון נייד תקניים, 13 לוחות פלאפון, 17 כרטיסי סים ו-5 ראשים של מטען לפלאפון. בדיקת צילומי האבטחה הובילה אותם לאזרח שנראה שותל את האמצעים במקום. אותו אזרח, ערבי תושב מזרח ירושלים, נתפס ע"י המשטרה וצוות האבטחה של בית החולים, עוכב והובא להמשך חקירה במשטרת אשקלון.

מדוברות שב"ס נמסר: "תפיסת האמצעים היא תוצר של מדיניות שיתוף פעולה בין שירות בתי הסוהר לבין מאבטחי בתי החולים והמוסדות האחרים בקהילה אליהם מובלים אסירים ועצורים והרחבת מעגלי האבטחה בהתמודדדות מול כל איום או נסיון הברחה אל תוך הכלא".

דוברות שב"ס

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com