בנט: ״לא אכלול במפלגתי מי שמחזיק תמונה של גודלשטיין בסלון״. בן גביר: ״לטובת ניצחון הימין - אסיר אותה״ - 0404
בנט: ״לא אכלול במפלגתי מי שמחזיק תמונה של גודלשטיין בסלון״. בן גביר: ״לטובת ניצחון הימין – אסיר אותה״ עו"ד איתמר בן גביר

בנט: ״לא אכלול במפלגתי מי שמחזיק תמונה של גודלשטיין בסלון״. בן גביר: ״לטובת ניצחון הימין – אסיר אותה״

השר בנט שולל איחוד עם בן גביר ומבהיר כי הדבר אפילו לא עולה על דעתו. בדברים שכתב בפייסבוק, הבהיר בנט כי בתור שר חינוך לשעבר, הוא לא מסכים לכלול ברשימתו את בן גביר מכיוון שהוא מחזיק בסלון ביתו תמונה של ברוך גולדשטיין. בן גביר מיהר להגיב לדברים ואמר כי למען האחדות, הוא יסיר את התמונה. 

במקביל, בנט נפגש עם שר החינוך הרב רפי פרץ בניסיון להביא לאיחוד עם הבית היהודי בראשותו.

בנט: ״לא אכלול ברשימה שלי מי שמחזיק בסלון ביתו תמונה של אדם אשר רצח 29 איש חפים מפשע. זה לא יקרה. זו החלטתי הסופית.

ישנם אנשים שאוחזים קו אידיאולוגי הפוך משלנו. במקום לבנות, שוברים. במקום לתקן, מתפרעים. זו תפיסה של בוז עמוק למדינת ישראל ולמוסדותיה. זלזול במפקדי צה"ל ובאנשי כוחות הביטחון. לתפיסתם, אלימות זה בסדר. להעביר סדנאות לפורעי חוק כיצד להתל בחוקרים זו ברכה.

חברים, זה איום ונורא. אנחנו מאמינים במדינת ישראל, גם כשאנו רואים את פגמיה. אנחנו פועלים לתקן את המדינה; לא להחריב אותה. לא שוברים את המדינה; מתקנים אותה.

אכן, יש פלונטר פוליטי. אך יש לכך פתרון פשוט ומיידי: שראש הממשלה יזמן אליו את ידידי הרב רפי פרץ, יסייע לו להצטרף אלינו, ושיקרא לבן גביר להסיר את התמודדותו לכנסת.
זה בידי ראש הממשלה, ורק בידיו.

הקריאה של הליכוד כלפיי להכניס לרשימה בהנהגתי את בן גביר אינה ראויה. אמשיך להילחם על ערכיי״.

עו״ד איתמר בן גביר הגיב לנפתלי בנט בהודעה דרמטית בחשבון הפייסבוק שלו: ״נפתלי שלום. קראתי את דבריך. הסברתי אינספור פעמים כי אני נגד פגיעה בחפים מפשע.

לאור העובדה שגורל עם ישראל וארץ ישראל מונח על כף המאזניים, ועל הפרק סכנה של הקמת ממשלה שתגרש יהודים מהבית, אני מודיע כי לטובת האחדות וניצחון הימין בבחירות אני מסיר את התמונה בסלון.

אני קורא לך ולשר סמוטריץ' לגלות אחריות ולהציל את שלטון הימין״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]