ח״כ יברקן: ״יוצא לדרך חדשה בליכוד - המניע שלי הוא רק עתיד המדינה״ - 0404
ח״כ יברקן: ״יוצא לדרך חדשה בליכוד – המניע שלי הוא רק עתיד המדינה״ דוברות הכנסת

ח״כ יברקן: ״יוצא לדרך חדשה בליכוד – המניע שלי הוא רק עתיד המדינה״

לאחר שפוטר ממפלגת כחול לבן מוקדם יותר היום (רביעי) על ידי בני גנץ, מזכירות הליכוד אישרה את שיריונו של חבר הכנסת גדי יברקן במקום ה-20 ברשימה.

יברקן: ״בשלהי הכנסת ה- 21 הוצע לי לעבור לליכוד תמורת מינוי לשר בכיר, סירבתי משום שהמנדט שניתן לי היה מנדט של כחול לבן, אופורטניזם הוא אינו דרכי, לא כך חונכתי.

הערכים עליהם גדלתי הם כאלה שמעולם לא הייתי משתמש במשהו שאינו לא שייך לי, לכן היום אני מחזיר את המנדט למפלגת כחול לבן ביושר ובלב שלם, והולך אחרי הלב שלי ולמען הציבור שלי לדרך חדשה.

אני מודה למשה בוגי יעלון על האמון ועל שיתוף הפעולה.

אני יוצא לדרך חדשה בתנועת הליכוד, זו שפעלה למעננו עוד מימי בגין ושמיר שהקהילה האתיופית תמיד היתה נר לרגלם ועודנה גם היום בהנהגתו של בנימין נתניהו.

זה לא סוד כי בעבר השמעתי ביקורת על ראש הממשלה אך מה שמניע אותי זה אך ורק עתיד המדינה ועתיד הקהילה שנותנת בי אמון פעם אחר פעם, חובתי המוסרית לקהילה היקרה שלי, היא לדאוג, לטפל ולפתור את הסוגיות הבועורות אותם אפרסם יחד רה"מ.

רוב גדול של ציבור בוחריי אוהב ומעריך את הליכוד ואת בנימין נתניהו, כך גם אני על אף הביקורת שהשמעתי כלפיו בעבר״.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]