"המג"דית האנרכיסטית דנה בן עזרא - פוגעת בממלכתיות" - 0404
+
"המג"דית האנרכיסטית דנה בן עזרא – פוגעת בממלכתיות" דובר צה״ל

"המג"דית האנרכיסטית דנה בן עזרא – פוגעת בממלכתיות"

כתב ערוץ 13 אור הלר חשף אתמול "דף מפקד" של מג"דית גדוד האיסוף 869 של פיקוד הצפון, סא"ל דנה בן עזרא, בו היא תוקפת בכתב בפני פקודיה את שר החינוך הרב תא"ל מיל' רפי פרץ על שהביע שמחה במשפחתו הרחבה ועל כך שלילדיו יש אבא ואמא. על אף שאסור ללובש מדים לנקוט כל עמדה פוליטית, תקפה בן עזרא את השר וחבר הקבינט וכתבה: "בשבועות האחרונים נשמעים קולות המרמזים על נחיתות קבוצות בשל מוצאם או בשל נטייתם מצד גורמים רמי דרג, המחזיקים בתפקידי מתפתח בחברה הישראלית".

אני כמפקדת חשה חובה לפנות אליכם ולומר אמירה ברורה וחדה: השיח המפלג והמסית נגד חלקים בעם הינו בבחינת עשיית זדון במושג 'צבא העם' וביכולתנו להתלכד סביב משימת ההגנה על הארץ".

מי שגיבה את בן עזרא באופן לא מפתיע היה דובר צה"ל תא"ל הדי זילברמן אשר מלווה את הקצינה, לסבית מוצהרת, בכתבות יח"צ רבות בהן היא משמשת פרזנטורית להט"בית.

לחדשות 0404 נודע כי זו לא הפעם הראשונה בה בן עזרא מביעה בגלוי אג'נדה פוליטית. לפני מספר חודשים תקפה בן עזרא, בניגוד למתחייב בצבא, את השר וחבר הקבינט בצלאל סמוטריץ' בראיון לנחום ברנע. ברנע שאל את הקצינה מה דעתה על השר וחבר הקבינט בצלאל סמוטריץ' שהביע התנגדות לשירות המעורב ביחידות לוחמות. הקצינה הבכירה השיבה: "התצפיתניות שביום ראשון היו שותפות מרכזיות להצלחת האירוע (באביבים) הן התשובה לכל האנשים האלה".

מארגון 'צו 1' נמסר לחדשות 0404: "המג״דית האנרכיסטית דנה בן עזרא – פוגעת בממלכתיות. היא התבלבלה בין התפקיד שלה לעסוק בהכשרת חיילים ללחימה באויב לבין שינוי השיח הציבורי והפוליטי וקידום הלובינג הלהט"בי השנוי במחלוקת. את ערך הממלכתיות יש להכיל על כל מפקד ומפקדת ולא רק מהמפקדים הדתיים. אנו תקווה כי אירוע זה יתוחקר בחומרה ולא יחזור על עצמו, כדי שצהל ימשיך לעסוק בתפקיד הבטחון ולא באג'נדות של שוויון וטשטוש מגדרי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com