אם לחיילים לאנרכיסט יונתן פולק: "תתביישו, אבנים על חיילי צה"ל?" - 0404
אם לחיילים לאנרכיסט יונתן פולק: עד כאן

אם לחיילים לאנרכיסט יונתן פולק: "תתביישו, אבנים על חיילי צה"ל?"

אם לחיילים המשרתים בצה"ל פנתה בכאב לאנרכיסטים שבאו לתמוך הבוקר (רביעי) ביונתן פולק בבימ"ש השלום בירושלים והוצאה מהדיון עקב שאלתה – האם הם מעודדים לתקוף את החיילים שמגנים עליהם.

מחוץ לאולם הדיונים תקפה אם נוספת לחיילים המשרתים בצה"ל את חבריו של האנרכיסט פולק, בינהם קובי סניץ' אשר גם נגדו עומדת קובלנה פלילית יחד עם פולק. שתי האמהות פעילות בפורום אמהות למען לוחמי צה"ל.

במקום נמצא גם לוחם לשעבר בצה"ל לירן ברוך, שאיבד את עינו לאחר שהותקף על ידי ערבים ואנרכיסטים אשר מחה אף הוא כנגד האנרכיסטים על פעילותם כנגד חיילי צה"ל.

עו"ד צור פלק מארגון עד כאן אשר הגיש את הקובלנה נגד פולק, מסר: "אנחנו מקווים ומצפים שבית המשפט ישאיר אותו בכלא ויפסיק את ההתפרעויות שלו בקדום בכל יום שישי ובכל יהודה ושומרון".

מחוץ לביהמ"ש התקיימה גם הפגנה של פעילי תנועת אם תרצו, פורום נכי צה"ל למען ביטחון ישראל ופורום אמהות למען לוחמים. משתתפי המחאה הביעו מחאה קולנית נגד פולק ודרשו את כניסתו המיידית לכלא.

עד כאן

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com