המשטרה עצרה ערבי מטמרה שקבע "שיא" חדש בנהיגה תחת השפעת אלכוהול - פי 31 מהמותר בחוק - 0404
המשטרה עצרה ערבי מטמרה שקבע דוברות המשטרה

המשטרה עצרה ערבי מטמרה שקבע "שיא" חדש בנהיגה תחת השפעת אלכוהול – פי 31 מהמותר בחוק

שוטרים שפעלו במהלך הלילה בעיר טמרה, זיהו נהג רכב פרטי אשר עורר את חשדם. השוטרים עצרו את הנהג לבדיקה ומיד הריחו כי מפיו נודף ריח חריף של אלכוהול וברכבו בקבוק פתוח ובתוכו משקה אלכוהולי.

בדיקת ינשוף שנערכה לנהג, תושב טמרה כבן 29 אשר הינו נהג חדש, הראתה תוצאה של 1534 מ"ג – פי 31 מהכמות המותרת לו על פי החוק בישראל. הנהג נעצר, רישיון הנהיגה שלו נפסל והרכב הושבת מנהלית ל-30 יום. כתב אישום ובקשה למעצר ופסילה עד לתום ההליכים הוגשו כנגד החשוד לבית המשפט לתעבורה בעכו.

מהמשטרה נמסר: "נהיגה תחת השפעת אלכוהול בקרב הנהגים הינה עבירה חמורה מאוד המהווה סכנה לנהג ולכלל ציבור משתמשי הדרך, מחקרים רבים מצביעים על חוסר שליטה וזמן תגובה איטי במהלך הנהיגה תחת השפעת אלכוהול, קבלת ההחלטות בזמן חירום עלולה להיות מוטעית והרת אסון לכן, הרחקת נהגים שיכורים מהכביש ע"י אכיפה נחושה והרתעתית תסייע לצמצום תאונות הדרכים, תשפיע על הקטל בכבישים ותגביר את בטחונם של כלל ציבור משתמשי הדרך".

דוברות המשטרה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com