חדש ברמב"ם: המיקרוסקופ הניתוחי שמשנה את פני הרפואה - 0404
חדש ברמב הקריה הרפואית רמב"ם

חדש ברמב"ם: המיקרוסקופ הניתוחי שמשנה את פני הרפואה

המיקרוסקופ הניתוחי "Kinevo 900" המתקדם בעולם המאפשר ביצוע פעולות ניתוחיות מורכבות בשילוב אמצעים רובוטיים, אמצעי ניווט, הדמיה תוך ניתוחית, ויכולות אנדוסקופיות – נכנס לאחרונה לשימוש במחלקת נוירוכירורגיה ברמב"ם.

בניתוח הראשון ברמב"ם בוצעה באמצעותו כריתת גידול לאישה כבת 80, תושבת האזור. הגידול הגדול הצריך הפרדה עדינה ובעזרתה של ההגדלה המיקרוסקופית, התבצעה הפעולה המורכבת והניתוח הסתיים בהצלחה.

המיקרוסקופ המתקדם מאפשר הדגמה של מחלות מוחיות שונות, כריתת גידולים באמצעות סימון, הדמיה מתקדמת של כלי הדם המוחיים ועוד. בנוסף, הוא מאפשר ראייה בתלת-ממד של פתולוגיות מוחיות שונות, תוך שימוש במשקפי תלת ממד על פני מסך רחב, ללא צורך להשתמש בעיניות המיקרוסקופ.

בנוסף יש למיקרוסקופ יכולות משופרות ומתקדמות ביותר בתחום הרובוטיקה, אלמנט המגדיל את יעילות ניתוחי הכריתה בדיוק מקסימלי ועם מינימום פגיעה באזורי מוח רגישים.

ד"ר גיל סוירי, מנהל המחלקה לנוירוכירורגיה ומומחה בנוירוכירורגיה של בסיס הגולגולת: "מאפשר לנו לבצע את ניתוחי המוח וחוט השדרה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שקיימת היום בעולם.

האמצעים החדשים מאפשרים לנו להעניק למטופלים שלנו את הטיפול המדויק, האיכותי והטוב ביותר".

 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com