בכירי רבני הציונות הדתית: "הבית היהודי והאיחוד הלאומי חייבים ללכד כוחות" - 0404
בכירי רבני הציונות הדתית:

בכירי רבני הציונות הדתית: "הבית היהודי והאיחוד הלאומי חייבים ללכד כוחות"

עשרות רבנים הצטרפו בימים האחרונים לקריאתם של זקני רבני הציונות הדתית, וחתמו גם הם על מכתב הקורא לרב פרץ ולסמוטריץ' לחבור לרשימה אחת יחד עם מפלגת עוצמה יהודית, ללא קשר לחיבור עם מפלגת הימין החדש.

דברי המכתב קוראים למפלגות אלו לעמוד על דמותה וצביונה של מדינת ישראל: "בראש מעיינינו – העמדת עמדה ציבורית בעניני ארץ ישראל ועם ישראל על פי דרכה של תורה וקירוב רבים לרעיון זה.

אנו קוראים, לשר הרב רפי פרץ ולשר בצלאל סמוטריץ' ולחברי הבית היהודי והאיחוד הלאומי ללכד כוחות ולחבור לקראת המערכה הציבורית".

על המכתב חתמו רבנים בכירים בציונות הדתית, ביניהם: ראש מוסדות בנ"ע וראש ישיבת אור עציון, הרב חיים דרוקמן, רבה לשעבר של קריית ארבע-חברון, הרב דוב ליאור, הרב חיים שטיינר, הרב איסר קלונסקי, הרב גדעון פרל, הרב איתן זימן, הרב דוד חי הכהן וכן הרב אלי סדן.

כמו כן חתמו על המכתב גם ראשי ישיבות ורבני ישובים שונים: הרב אליהו זיני, הרב משה ביתן, הרב ברוך וידר, הרב שמואל זעפרני, הרב יהושע מרדכי שמידט, הרב יאיר פרנק, הרב מנשה ישכרף הרב יאיר שחור, הרב מאיר טויבר, הרב עמר בן ציון, הרב אהרון כהן, הרב מנחם נוביק וכן רבנים נוספים מהציונות הדתית. 

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com