בן 60 נעצר יחד 8 משתפות פעולה בחשד לעבירות עבדות כלפי נשים וילדים - 0404
בן 60 נעצר יחד 8 משתפות פעולה בחשד לעבירות עבדות כלפי נשים וילדים דוברות המשטרה

בן 60 נעצר יחד 8 משתפות פעולה בחשד לעבירות עבדות כלפי נשים וילדים

חשוד מרכזי כבן 60 נעצר במתחם מגורים במרכז ירושלים הבוקר (שני) וכך גם 8 נשים נוספות בחשד לשיתוף פעולה בניהול קהילה סגורה בה נמצאות נשים ואף קטינים תחת תנאי עבדות.

לאחר שעלה חשד לקיומה של קהילה הפועלת במעטה של סמינר נשים שחיות יחד עם ילדיהם בדוחק וצפיפות במתחמי המגורים, החלה חקירה סמויה בעניין.

עם התקדמות החקירה שלוותה ע"י הפרקליטות, אספו חוקרי המשטרה ראיות לכך שהחשוד המרכזי שולט באופן אבסולוטי בחייהן ובכספן של כ-50 נשים מבודדות מהסביבה, כמו גם בילדים נוספים בטווח גילאי 0-5.

הבוקר פשטו כוחות המשטרה ומג"ב בשיתוף המרכז הישראלי לנפגעי כתות, גורמי הרווחה, כב"ה, מנהל הגז, מחלקת ההנדסה של עיריית ירושלים ומשרד החינוך, על המתחם בשכונת הבוכרים ועצרו את החשודים.

בשלב זה, הגופים מתמקדים במתן מענה ראשוני לטיפול בקטינים וכן בבדיקת מתחם המגורים. החשודים הובאו לחקירה בחשד לעבירות עושק והחזקה בתנאי עבדות, שבסיומה יובאו בפני בית משפט השלום לדיון בעניינם.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]