מצלמת הרכב תיעדה ניסיון שוד רכב - הנהג דימה אקדח והערבים נמלטו | צפו - 0404

מצלמת הרכב תיעדה ניסיון שוד רכב – הנהג דימה אקדח והערבים נמלטו | צפו

לאלמוג סחראי, נהג שנסע עם רכבו בגזרת בנימין, היה מזל. אלמוג לא נלחץ כאשר הבין שערבים מנסים לשדוד את רכבו או לפגוע בו, הוא שלח ידו לעבר המכנס ודימה אקדח. הערבים עזבו את המקום. מצלמת הרכב שלו תיעדה את האירוע.

הערבי שעצר לפני נהג ברכב ללא לוחית רישוי. לאחר מכן הרכב ביצע פרסה על קו לבן.

אלמוג סחראי כתב: תושבי בנימין הפוסט הזה בשבילכם.

תמיד שמעתם על סיפורים שמתרחשים אצלנו בכבישים, של גניבות רכבים, על רכב שנצמד אליך מאחור/נתקע בך ואתה כמו חסר אונים עוצר בצד הדרך ויורדים אליך ערבים ואתה כאזרח תמים פותח דלת ומוצא את עצמך עם רכב שנגנב… אז הפעם אביא לכם תיעוד ממצלמת הרכב שלי איך כל זה קורה בזמן אמת.

בסביבות השעה 12:00 הייתי בנסיעה לכיוון ענתות.. שמתי לב במראה שנצמד אלי רכב מאחור כל הדרך מכיכר אדם (לא ייחסתי חשיבות הם בדרך כלל נוהגים ככה תמיד). עד שעצרתי בתחנת אוטובוס בכיכר של חיזמא לכיוון ענתות בכדי להכניס כתובת בוויז… כשעצרתי, הרכב שנצמד אלי כל הדרך החליט שהוא עוצר מולי (הרכב מפוצץ אנשים) מתוכו ירד בחור (ערבי) וסימן לי עם היד להוריד חלון.

מיד הבנתי שמדובר בגנבים/משהו אחר. פתאום כשירד הבחור מהרכב הגיע עוד רכב מאחור ונצמד אליי. הבחור שירד מהרכב הקדמי ניגש אלי. כשניגש אליי, צעקתי לו ”שו”? הבן אדם נצמד אלי לחלון.. ברגע זה הבנתי שאם לא אעשה משהו אני מוצא את עצמי בבעייה. עשיתי תנועה לכיוון מותן ימין שלי בכדי לדמה אקדח. ברגע שראה שעשיתי תנועה כזאת, חזר מיד אל הרכב וגם הרכב מאחור התפרססו באמצע הכביש.

תושבים יקרים שימו לב!!!!

בכל חשד כלפי רכב או כל דבר חרגי אחר יש לדווח למוקד בנימין: 1208 או למוקד: 100.

כנראה האינסטינקט שלי הוא מה שקבע את גורלי למקרה זה.

אשמח שתשתפו בכדי שגם לכם או לבני המשפחות שלכם לא יקרה מקרה דומה.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com