קצינים זועמים על צה״ל והרמטכ״ל בעקבות קידומו של דובר ״שוברים שתיקה״: ״רומסים לנו את המוטיבציה״ - 0404
קצינים זועמים על צה״ל והרמטכ״ל בעקבות קידומו של דובר ״שוברים שתיקה״: ״רומסים לנו את המוטיבציה״ פייסבוק

קצינים זועמים על צה״ל והרמטכ״ל בעקבות קידומו של דובר ״שוברים שתיקה״: ״רומסים לנו את המוטיבציה״

לא יאמן. בזמן שדובר הארגון הקיצוני והמסוכן לישראל ״שוברים שתיקה״ ממשיך לטנף על צה״ל וחייליו ולקחת חלק בהפגנות בעד ערבים, כשהוא מניף דגל אש״ף, צה״ל דווקא בחר לקדם אותו לתפקיד קצין אגף מבצעים בחטיבת המילואים שלו.

ניר כהן, הפך לכוכב בקרב צעירים שעוקבים אחר התכנית ״האח הגדול״ – שם מנסים להציגו באור חיובי. הצעירים לא מבינים שמאחורי הדמות אדם הפוגע בצה״ל, קורא לצה״ל צבא שהורג אזרחים חפים מפשע, מעודד הנפת דגלי אש״ף – ארגון שמאחוריו טרור קשה ורצח יהודים רבים. בין השאר, העלה כהן תמונה הצורר היטלר עם מפקדים נאצים וכתב: ״מבט קל אחורה, להיסטוריה אפרופו מנהיגים, או המנהיג הבלתי מעורער של מדינת ישראל. אפרופו שוברים שתיקה, שלום עכשיו והקרן החדשה לישראל. וכן, אני משווה״.

אמש, קראו בארגון ״תורת לחימה״ לשר הביטחון נפתלי בנט להדיחו משירות מילואים.

קצינים בצה״ל ששוחחו עם חדשות 0404 מזועזעים שהאיש נמצא בשירות מילואים ואף קודם לתפקיד בכיר.

קצין בגולני: ״לפעמים נגמרות לנו המילים וכאן זה המקום שבו המילים באמת כמעט ונגמרות לך. מה עוכר ישראל הזה עושה בצבא? איך הוא לובש דרגות של קצין. זה מבייש אותי ואת חבריי לשירות״.

קצין בחטיבת הצנחנים: ״בושה לנו. בושה לכולנו. בושה לרמטכ״ל. בושה למטכ״ל צה״ל שלא פעל עד לרגע זה״.

קצין בשיריון: ״אני מעריך מאוד את הרמטכ״ל, אבל הוא לא קולט שהצבא שלו עסוק כל היום בניסיון להפוך את הצבא לזרוע ביצועית של ארגונים כמו ״שוברים שתיקה״ ולהחליף אותנו בבנות בטנקים. הם לוקחים אותנו אחורה, לתוך התהום והמצולות״.

קצין בהנדסה קרבית: ״דגל שחור. אחד שכזה נמצא בתוכנו, מקבל במה להפיץ רוע נגדי ונגד כל מי שמשרת בצבא. מה הוא עושה כאן? אני מצפה מהצבא להדיח אותו מיידית משירות מילואים״.

קצין בגבעתי: ״כל דקה שבוא נמצא בצבא זו אמירה של צה״ל שאין לי ואין לכל חיילי צה״ל גיבוי מהצבא. כל דקה שהוא בצה״ל זו אמירה של צה״ל שאין כלפינו שום הערכה ושכל פעילותנו לשווא״.

קצין בחטיבת כפיר: ״רומסים לנו את המוטיבציה לשירות. אתה נותן את הכל ובאמת בגלל אידיאולוגיה וערכים ואז אתה מקבל כוכב חדש שמקבל קידום בתקשורת לרעיונות המטורפים וההזויים שלו ולאג׳נדה שהיא בעצם נגד כולנו. מה הוא עושה בצבא? הרי גם יש עניין של חשש לדליפת מידע. מי אחראי שמידע לא דולף ממנו לארגון ההזוי שלו ומשם לערבים? נראה לכם הגיוני שהוא לא מספר לאף אחד כלום מתוך שירות המילואים שלו? לנוער גבעות לא נותנים להתגייס, אבל אדם שאוכל אותנו מתוך הצבא, מקדמים. הצבא התרחפן. לגמרי התחרפן״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com