שלוש שנים לפיגוע הצוערים בארמון הנציב. מפקדת שנכחה במקום: "מבטיחה לחנך את הקצינים לעתיד עם הערכים שלכם" - 0404
שלוש שנים לפיגוע הצוערים בארמון הנציב. מפקדת שנכחה במקום: דובר צה"ל

שלוש שנים לפיגוע הצוערים בארמון הנציב. מפקדת שנכחה במקום: "מבטיחה לחנך את הקצינים לעתיד עם הערכים שלכם"

אתמול (שלישי), צויינו שלוש שנים לפיגוע הצוערים בארמון הנציב. גדוד ארז במגמת נחשון ששהה במקום באירוע, קיים היום (רביעי) טקס לזכר אותם צוערים, במהלך אותה סדרת חינוך בה נפלו שלושה מצוערי הגדוד לפני שלוש שנים בדיוק (סג"ם ארז אורבך ז"ל, סגם שיר חג'אג' ז"ל וסג"ם שירה צור ז"ל) וכן קצינת חינוך, סגן יעל יקותיאל ז"ל.

סר"ן עדן רובין, כיום מפקדת פלוגה בגדוד ארז, בבית הספר לקצינים, ששירתה לפני כשלוש שנים כמפקדת צוות בגדוד ארז ונכחה בזירה בעת הפיגוע נשאה דברים בטקס המרגש. כיום, ממשיכה עדן להכשיר את קציני צה"ל מתוך רצון להנצחה לזיכרון וכבוד לצוערים שהתחילו את הקורס ולא זכו לסיימו. 

סרן עדן רובין: "ארז, יעל, שיר ושירה – השנה האחרונה הייתה עבורי מעט שונה. בחרתי לחזור להיות מ"פ במקום בו נעצרו חייכם, בחרתי לחזור הרבה בשבילכם! שירה, תודה שאת עוזרת לי ללמד את הצוערים שלי מהי דבקות במטרה. שיר, תודה שבזכותך הצוערים שלי שואלים את עצמם מהי ציונות עבורם. יעל, תודה שאת עוזרת לי ללמד את הצוערים שלי מהי תפיסת פיקוד ומהי דמות הקצין החינוכי והערכית במילותיך היפות. ארז, תודה על הזכות שניתנה לפלוגת הראל שלי להמשיך את החלום שלך ולהיות אנשים טובים ולהשתפר כל הזמן.

תודה שאתם מזכירים לי למה אני על מדים כבר בשנה השישית ברציפות.. מבטיחה לזכור אתכם, כל אחד והסיפור המיוחד שלו, ולחנך את דור הקצינים העתידי של צה"ל העוברים תחתי עם הערכים של כל אחד ואחת מכם".

דובר צה"ל

 

יהי זכר הנופלים ברוך.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com