תן נגוע בכלבת אותר במושב דישון שבגליל העליון - לא ידוע על בני אדם שנחשפו לו - 0404
תן נגוע בכלבת אותר במושב דישון שבגליל העליון – לא ידוע על בני אדם שנחשפו לו Steve Garvie, ויקיפדיה

תן נגוע בכלבת אותר במושב דישון שבגליל העליון – לא ידוע על בני אדם שנחשפו לו

משרד הבריאות מעדכן כי תן נגוע בכלבת אותר במושב דישון שבגליל העליון. נכון לרגע זה, לא ידוע על בני אדם שנחשפו לו אך עדיין קיימת סכנה לבעלי חיים או לבני אדם שיכול להיות שנחשפו לתן.

ממשרד הבריאות נמסר: "אנו מבקשים מכל מי שהיה במגע או שבעלי החיים שברשותו באו במגע באזור האירוע עם בעל החיים הנגוע או בעל חיים משוטט, בין התאריכים 21.12.19 עד 4.1.20 כולל, לפנות בדחיפות ללשכת הבריאות בצפת, טלפון 04-6994257, 04-6994200, או ללשכת הבריאות הקרובה למקום מגוריו, לשם שקילת הצורך למתן טיפול מונע להם.

לאחר שעות העבודה ובמהלך סוף השבוע יש לפנות לחדר מיון בבית חולים. אנו מבקשים להעביר את המידע על האירוע למטיילים והנופשים באזור וביישובים הסמוכים. הורים לילדים מתבקשים לברר עם ילדיהם, באם היו במגע עם בעלי חיים חשודים ולפנות ללשכת הבריאות בדחיפות.

בעלי חיות מחמד מתבקשים ליצור קשר עם הווטרינר הרשותי, לצורך וידוא מצב חיסונם. משרד הבריאות מזכיר שוב למי שננשך או נשרט על ידי בעל חיים, לשטוף באופן מידיי את האזור במים זורמים וסבון, לחטא בחומרי חיטוי ולגשת ללשכת הבריאות לבדוק האם יש צורך בקבלת טיפול מונע נגד כלבת".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]