500 תושבי שדרות יוכשרו במתן עזרה ראשונה ע"י איחוד הצלה ונורופן - 0404
500 תושבי שדרות יוכשרו במתן עזרה ראשונה ע דוברות איחוד הצלה

500 תושבי שדרות יוכשרו במתן עזרה ראשונה ע"י איחוד הצלה ונורופן

איחוד הצלה ונורופן לילדים יכשירו 500 הורים ואנשי חינוך משדרות בהגשת עזרה ראשונה בסיסית. יוזמת "משפחה בטוחה" נולדה בעקבות סבבי הירי האחרונים על שדרות.

הקורס, בהיקף של 4 שעות, יינתן לתושבי העיר בחינם ובנוסף לטיפול פיזי בפצועים וחולים – ירכשו המשתתפים כלים בסיסיים במתן מענה ראשוני לנפגעי חרדה.

על כן התגאה מנכ"ל איחוד הצלה, אלי פולק: "בכל שנה אנחנו פועלים להכשיר אלפי אזרחים במתן עזרה ראשונה בסיסית מתוך הבנה כי הדבר מציל חיים.

את שנת 2020 בחרנו לפתוח בשדרות מתוך מחשבה כי העיר נמצאת בקו העימות ולכן שם נדרשת, באופן הדחוף ביותר, הגדלה של מספר התושבים שידעו להגיש עזרה ראשונה במקרה שאדם בסביבתם יפצע או יחלה.

כאשר אדם נפצע או מתמוטט מי שיגיעו אליו ראשונים יהיו בדרך כלל אנשים מסביבתו הקרובה: בני משפחה או שכנים. אנחנו מעוניינים שאלו ידעו מה לעשות עוד לפני הגעת כוחות רפואה מקצועיים למקום".

פולק הוסיף כי הוא "מודה לחברת רקיט בנקיזר, משווקת נורופן לילדים, המסייעת לנו מזה 6 שנים להכשיר עשרות אלפי אזרחים במתן עזרה ראשונה במסגרת פרויקט 'משפחה בטוחה'".

הקורס לדבריו גיא ינאי, מנכ"ל רקיט בנקיזר מהווה פרויקט דגל של החברה: "הוא להכשיר אלפי אזרחים כל שנה, למתן טיפול ראשוני מציל חיים במצבי חירום קיצוניים, ובכך לקצר משמעותית את זמן התגובה עד הגעת כוחות ההצלה.

נמשיך להשקיע בקהילה והשנה שמנו לנו למטרה להגדיל את ההשקעה בתושבי שדרות ועוטף ישראל. שיתוף הפעולה עם איחוד הצלה נמשך שנים רבות ודרכו נחשפנו לארגון מדהים עם אלפי מתנדבים שמרגשים את כולנו כל פעם מחדש".

ההכרזה על הפרויקט נעשתה בערב הוקרה למתנדבי איחוד הצלה בשדרות ושער הנגב בנוכחות בכירי איחוד הצלה וחברת רקיט בנקיזר, המשווקת את נורופן לילדים בישראל.

דוברות איחוד הצלה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]