19 שנים לאחר רצח אביו בדרכו לקבר יוסף: חזר למקום לחגיגת שבע ברכות - 0404
צילום: רועי חדי

19 שנים לאחר רצח אביו בדרכו לקבר יוסף: חזר למקום לחגיגת שבע ברכות

19 שנים לאחר שהלל ליברמן, אביו של יוסף ישראל, נרצח בדרכו לקבר יוסף לאחר ששמע שעומדים לנטוש את המקום, הגיע יוסף יחד עם כלתו הטרייה מוריה ובני משפחתו לקיים חגיגת שבע ברכות במקום.

החתן והכלה הזמינו את ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, אלוף הפיקוד נדב פדן ומח"ט שומרון אל"מ שגיב דהן, שהיו במקום להצטרף לשמחתם. בדברים שנשא, הדגיש דגן כי: "לא רק שבנו של הקדוש הלל, לא בורח מהמקום בו נרצח אביו, הוא חוזר אליו לחגוג את שמחתו הגדולה ביותר של אדם בחייו.

בכך הוא מראה לעם ישראל ולאויבים שלנו שאת עם ישראל לא שוברים בפיגועים ורציחות, מכיוון שכאן נמצא שורש נשמתנו ועל המקום הזה ועל ארץ ישראל לא נוותר".

החתן יוסף ישראל ליברמן מסר בתגובה: "אנחנו מאוד מחוברים למקום מהצד ההיסטורי שלנו שם, של המשפחה וכל ההיסטוריה של עם ישראל, היה ברור לנו שנעשה שם את שבע הברכות, דווקא בגלל שאבא שלי נרצח שם. זה מקום מאוד מיוחד למשפחה בגלל זה, גם לאשתי היה מאוד ברור שיהיה שם, היא מבינה את הקשר ומאוד רוצה להתחבר גם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com