ביישוב אדם שבבנימין ערכו הכנסת ספר תורה לזכרו של יותם עובדיה הי"ד. אביו: "מעמד מרגש וקשה" - 0404
ביישוב אדם שבבנימין ערכו הכנסת ספר תורה לזכרו של יותם עובדיה הי דוברות בנימין

ביישוב אדם שבבנימין ערכו הכנסת ספר תורה לזכרו של יותם עובדיה הי"ד. אביו: "מעמד מרגש וקשה"

כשנה וחצי לאחר הפיגוע המזעזע ביישוב אדם שבו נרצח תושב המקום יותם עובדיה הי"ד, תוך כדי מעשה גבורה שהציל את בני משפחתו ותושבים נוספים ממחבל שחדר ליישוב, נערכה אמש (שני) הכנסת ספר תורה במעמד חגיגי ומרגש לבית הכנסת "אהבת אדם" ביישוב לזכרו.

את הכנסת הספר יזם תושב היישוב כפיר ג'ונה, שהתגייס בחודשים האחרונים לגייס כ-150 אלף שקלים לטובת המיזם להנצחתו של חברו הטוב. האירוע החל בבית משפחת עובדיה עם כתיבת האותיות האחרונות בספר, ולאחר מכן יצאו לתהלוכה מרשימה סביב היישוב עד לבית הכנסת. עם סיום הכנסת הספר להיכל הקודש, התכנסו כל החוגגים לסעודת מצווה חגיגית.

אבי עובדיה, אביו של יותם הי"ד: "מעמד מרגש וקשה. כל המשפחה שבאו, החברים ליישוב, היה אירוע מדהים והראש שלי היה רק על הילד הזה והאהבה הגדולה שכולם העניקו לנו. בשם המשפחה, אנו אומרים תודה ענקית לכל מוקירי זכרו של יותם שבאו לכבד אותנו ולכל החברים היקרים שפעלו בחודשים האחרונים בלי הפסקה לטובת מימון הכנסת הספר".

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ, פתח את תהלוכת ספר התורה בדברים מרגשים: "זכינו היום להגדיל תורה ולהאדירה לזכרו של יותם הי"ד. אין דבר סמלי יותר מקיום הכנסת הספר עם סיום ימי החנוכה שבו אנו מאירים את האור ומפיצים את הנס הגדול שנעשה עימנו. יותם הי"ד היה מפיץ אור וטוב לכל הסובבים אותו ולאחר מותו אנו מוקירים את ההקרבה הגדולה שעשה והציל את חיי משפחתו ותושבים נוספים.

טל והילדים, אבי וכרמלה עובדיה, יהודה ורוחמה אדרי, ליבנו אתכם, ויהי רצון שיותם יהיה מליץ זכות עליכם ועל כלל עם ישראל. יישר כח לכל המסייעים למען הנצחת יותם וביחד נזכה להמשיך להגדיל את ההתיישבות בחבל ארצנו הנצחית".

יזם הכנסת ספר התורה כפיר ג'ונה, אמר בהתרגשות: "יגאת ומצאת, תאמין. כבר חודשים ארוכים שהרבה אנשים טובים פועלים בנחישות ואפילו בעקשנות למען הנצחת יותם שלנו וברוך ה' זכינו להגיע לאירוע המפואר הזה. המילה תודה מרקיעה שחקים לנוכח האירוע המרגש הזה. זה המעט שיכולנו לעשות לזכרו של יותם ומשפחת עובדיה האהובה. מודה לכל מי שהיה שותף איתנו בחלום והפך אותו למציאות".

יו"ר היישוב דני סייג: "קהילת היישוב אדם מחבקת ואוהבת את משפחת עובדיה ללא הרף והיום אנו זוכים במעמד הגדול של הכנסת ספר תורה לזכרו של יותם ז"ל. נמשיך לחבק ולתמוך במשפחה כקהילה אחת חזקה. מודה לכל השותפים באירוע המבורך של הכנסת ספר התורה לזכרו של יותם שהיה מאיר את העולם במעשים טובים".

דוברות בנימין

דוברות בנימין

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]