נרשמתם עם חשבון "וואלה" בחשבון האינסטגרם? יכול להיות שתהיו בבעיה - 0404
נרשמתם עם חשבון צילום מסך חשבון אינסטגרם

נרשמתם עם חשבון "וואלה" בחשבון האינסטגרם? יכול להיות שתהיו בבעיה

בבדיקת חדשות 0404 נמצא כי משתמשים ישראלים רבים באינסטגרם נחסמו, זאת לאחר שהתבקשו לאמת את חשבון האינסטגרם שלהם, על ידי קישור שנשלח לחשבון הדואר האלקטרוני שלהם, כפי שמעודכן בחשבון האינסטגרם.

בשלב זה התברר למשתמשים כי חשבון הדואר האלקטרוני שלהם באתר "וואלה" נסגר וכעת לא ניתן לשחזרו. לכן אין באפשרותם לקבל את הקוד אימות שנשלח בימים אלו לחשבונות רבים על ידי אינסטגרם.

פניות המשתמשים לתמיכה של האינסטגרם לא הועילו היות ובתמיכה הטכנית העולמית לא מכירים את הבעיה.

באינסטגרם ישראל הקשיבו לבעיה בקשב רב, הבטיחו לבדוק את הנושא לעומק והציעו לסייע לכל אותם משתמשים שפנו לחדשות 0404 בבקשה לעזרה בנושא.

עם זאת, חשוב לוודא בחשבון האינסטגרם את פרטי שחזור ואימות החשבון, הן על ידי כתובת דואר אלקטרונית עדכנית והן על ידי אמצעי נוסף (מספר טלפון נייד).

מאתר וואלה נמסר בתגובה לפנייתנו: "לפי תקנון השימוש החינמי בתיבות דואר של וואלה (מדיניות סגירת תיבה, בפרק ב' סעיף 28) רשאית וואלה לסגור חשבון שלא נעשה בו שימוש במשך שלושה חודשים.

זו המדיניות המקובלת במתן שירותים דומים בעולם. לפנים משורת הדין נהגה וואלה למחוק חשבונות שלא היו פעילים במשך שנתיים".

 

צילום מסך מחשבון דואר אלקטרוני

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]