בנט בחברון: "לו הגעתי לחיים הציבוריים כדי להקים עוד שכונה אחת בעיר האבות - דיינו" - 0404
בנט בחברון: עודד אנטמן

בנט בחברון: "לו הגעתי לחיים הציבוריים כדי להקים עוד שכונה אחת בעיר האבות – דיינו"

שר הביטחון, נפתלי בנט, ביקר כעת ביישוב היהודי בחברון, ביחד עם מפקד חטיבת יהודה אל"מ איתמר בן חיים, ראש מנהלת חברון – הרב הלל הורוביץ, ראש מועצת קרית ארבע – אליהו ליבמן וראש ישיבת שבי חברון – הרב חננאל אתרוג. השר ביקר במערת המכפלה והדליק נר שמיני של חנוכה עם חיילי וחיילות צה"ל, המנהל האזרחי, מג"ב ומשטרת ישראל.

השר בנט: "אני לא יכול לחשוב על מקום טוב יותר להדליק בו את הנר האחרון של חג החנוכה. חיילים וחיילות, לוחמים ולוחמות – אני אוהב אתכם מאוד. המתיישבים המופלאים של חברון מלאי גבורה אדירה, צומחים, מתפתחים ובונים פה עתיד. כל מי שבוחר לחיות במקום המופלא הזה מבחינתי הוא גיבור.

כאן זה החיבור של ביטחון, חיים, אמונה, תורה ושורשים. בלי השורשים והמורשת שלנו אין תכלית. זה חיבור שאין כמוהו ואף אויב לא יכול מולו. חברון היא כמו הלב, ואם אין לב – כל הגוף לא ישרוד. אנחנו ממשיכים להצמיח את ארץ ישראל. ולו הגעתי לחיים הציבוריים כדי להקים עוד שכונה אחת בעיר האבות – דיינו. חג חנוכה שמח". (צילום: ארכיון).

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]