רה״מ נתניהו על התכנית שפורסמה ב-0404 וקוברת משפטית את כתב האישום: ״פרסום מטלטל״ | צפו - 0404

רה״מ נתניהו על התכנית שפורסמה ב-0404 וקוברת משפטית את כתב האישום: ״פרסום מטלטל״ | צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו מגדיר את הסרטון שפורסם בחדשות 0404 וקובר משפטית את כתב האישום המופרך כ״פרסום מטלטל״.

נתניהו כתב במוצאי השבת בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם שלו: ״מזמין אתכם לצפות עד הסוף בתוכנית המדהימה: תודה ל-0404 על הפרסום המטלטל. בתקשורת המגויסת לעולם לא ישדרו דבר כזה״.

כזכור, בחמישי פורסמה התכנית ששודרה בארה״ב ועסקה בכתב האישום המלא שיגיש היועמ״ש אביחי מנדלבליט נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו. תובע פדרלי ושופט מחוזי וכן מגיש התכנית ששימש אף הוא בתפקיד משפטי יחד עם היועץ המשפטי בארה״ב, קוברים את כתב האישום נגד ראש הממשלה וטוענים כי מדובר ב״זבל״, ״גיבובי מילים״ וכן כתב אישום שהוכנסו לתוכו במכוון דברים לא רלוונטיים ומילים קשות כדי לגרום לציבור למאוס בראש הממשלה ולהגביר את עוצמת כתב האישום, שאין בו למעשה כלום.

ארתון פרגוסון עבר על כל אות, על כל התיקים ויחד עם מארק לוין קבע: ״גיבובי שטויות. נראה כמו ניסיון הפיכה״. פרגוסון הוא מומחה ויועץ בכיר בפירמת עורכי דין ענקית בארה"ב. היה שופט מחוזי, פקיד לנשיא בית המשפט העליון בארה"ב וורן ברגר, תובע פדרלי ואזרחי וכן סנגור. לוין: "ניסיון להפיכה של ראש ממשלה מכהן". פרגוסון: "כמות עצומה של גיבובי דברים שאינם שום דבר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]