בעקבות הפרסום ב-0404: עיריית חיפה פינתה כלבים שהושארו חשופים ומייללים בגשם | צפו - 0404

בעקבות הפרסום ב-0404: עיריית חיפה פינתה כלבים שהושארו חשופים ומייללים בגשם | צפו

כלבים הושארו לבדם בתוך שלולית ענק ותחת הגשם הגדול והקור במתחם בית פרטי בקריית חיים, תוך שהם מייללים ובוכים לעזרה.

בפייסבוק חדשות 0404 פורסם הסרטון וזאת לאחר שפנייה שנעשתה בנושא לשירות הווטרינרי ע"י אזרחים, לא נענתה.

בתוך זמן קצר גרר הסרטון תגובות קשות ושיתופים רבים ובעיריית חיפה מיהרו למקום, אספו את הכלבים והעבירו אותם לכלבייה העירונית ולמקום חמים ונעים.

בועז גולן, מייסד חדשות 0404: "כאב לי הלב למשמע בכי הכלבים. אני קורא לאזרחים ברחבי הארץ לפנות אלינו בכל אירוע בו נפגעים בעלי חיים כדי שנטפל בנושא. אני מאושר שהכלבים נלקחו משם למקום בטוח וחמים וכעת נפעל גם למצוא להם בית חם. תודה לכל הגולשים ששיתפו והגיבו. חיממתם לנו את הלב".

מעיריית חיפה נמסר: "היום בשעות הצהריים התקבל בעיריית חיפה דיווח אודות כלבים המצויים בחצר בית פרטית, אשר הוצפה בעקבות כמויות הגשם הגבוהות שירדו ביממה האחרונה. מייד עם קבלת הדיווח, יצאו מפקחי השירות הווטרינרי של עיריית חיפה למקום ואספו את הכלבים, בתיאום עם בעליהם, לכלבייה העירונית, שם הוכנסו לתא מחומם וזכו לקבל מזון ושתייה. כמו כן סיכמו המפקחים עם בעלי הכלבים כי במהלך השבוע הקרוב יישהו הכלבים בכלבייה ויקבלו בה את הטיפול הנדרש עד להגעת בעליהם, על מנת לקחתם לביתם החדש".

למרות תגובת העייריה, לאחר פניות רבות של אזרחים, השירות הווטרינרי של העירייה לא הגיע למקום לטפל בכלבים ורק לאחר פרסום הסרטון בפייסבוק חדשות 0404, הגיעו מפקחי השירות הווטרינרי ואספו את הכלבים. 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]