במעמד מפקד פיקוד מרכז, טקס הדלקת נר ראשון התקיים אמש בפינה החמה לחיילים בצומת הגוש - 0404
במעמד מפקד פיקוד מרכז, טקס הדלקת נר ראשון התקיים אמש בפינה החמה לחיילים בצומת הגוש דובר צה"ל

במעמד מפקד פיקוד מרכז, טקס הדלקת נר ראשון התקיים אמש בפינה החמה לחיילים בצומת הגוש

אתמול בערב התקיים טקס הדלקת נר ראשון בפינה החמה לחיילים בצומת הגוש. הפינה אשר מכונה "הדודות" מפני שהפעילות במקום הן מעין "דודות" של החיילים, הוקמה על ידי רותי ואוסי, נשותיהם של שמואל גיליס וצחי ששון, תושבי האזור שנרצחו בקרבת המקום.

לטקס הדלקת הנרות הגיעו משפחותיהן של מפעילות המקום, חיילי החטמ"ר וגדוד 'שקד' של חטיבת גבעתי הנמצא בו כעת, והתקיים בראשות מפקד החטיבה המרחבית עציון, אלוף-משנה דוד שפירא ומפקד פיקוד המרכז, אלוף נדב פדן.

מפקד פיקוד מרכז, אלוף נדב פדן: "אני רוצה לפתוח בתודה רבה על האהבה שאתם מעניקים כאן לחיילים בכל יום. היחס שלכם לכל חייל כאילו הוא חלק מהמשפחה שלכם לא מובן מאליו. הסיפור כאן הוא של רוח. את הצומת הזו אני זוכר בשנים אחרות, והיום ברוח איתנה המקום ואתם חזקים יותר מאי פעם. בהזדמנות זו אני רוצה להודות ללוחמי חטיבת גבעתי שמבצעים בחטמ"ר עציון תעסוקה מבצעית יישר כוח לכולם וחג שמח לכם ולמשפחות".

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]