הפשיעה במגזר הערבי: תת מקלע אותר בתוך תיק בית ספר - שלושה נערים נעצרו - 0404
הפשיעה במגזר הערבי: תת מקלע אותר בתוך תיק בית ספר – שלושה נערים נעצרו דוברות המשטרה

הפשיעה במגזר הערבי: תת מקלע אותר בתוך תיק בית ספר – שלושה נערים נעצרו

שוטרי משטרת ישראל ולוחמי משמר הגבול ביצעו חיפוש ברכב שם היה תיק בית ספר. בתוך התיק, בין הספרים למחברות, נתפס תת מקלע מסוג "קרל גוסטב" ומחסנית, שלושה צעירים הלומדים בתיכון נעצרו.

התפיסה בוצעה במהלך פעילות ממוקדת שביצעו הכוחות בתאריך ה-21/12/19 סמוך לאחד מהכפרים באזור הגליל. 

שלושה חשודים בני 17 נעצרו והובאו לתחנת המשטרה לחקירה בחשד לסחר באמצעי לחימה והחזקתם. בהמשך הוארך מעצרם בבית משפט השלום בחיפה עד ליום רביעי הקרוב (24.12.19).

מהמשטרה נמסר: "מתחילת שנת 2019, שוטרי משטרת ישראל תפסו למעלה מ-4700 אמצעי לחימה, רק במחוז צפון נתפסו 440 נשקים ביניהם קרלו, M16, shot gun ואקדחים, ובנוסף קרוב ל-300 מטענים ורימונים. במקביל לחקירות שהסתיימו במעצרים, תפיסות אמל"ח וכתבי אישום, מתנהלות חקירות נוספות רבות, שחלקן קרובות לסיום.

משטרת ישראל תמשיך לפעול ולהאבק באלימות בחברה הערבית תוך מתן דגש על עבירות אלימות ושימוש בנשק וקוראת לקורבנות לא לחשוש, לשתף פעולה עם השוטרים ולדווח על מקרי אלימות מיד עם התרחשותם. משטרת ישראל תמשיך לפעול לצמצום ולמיגור תופעת הסחר, ההחזקה והשימוש בנשק חם על מנת לשמור על שלומו וביטחונו של הציבור".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]