ליברמן ממשיך בהסתה: ״גוש חרדי-משיחי שרוצה להחזיר אותנו לחקיקה וענישה מהימים ההם״ - 0404
ליברמן ממשיך בהסתה: ״גוש חרדי-משיחי שרוצה להחזיר אותנו לחקיקה וענישה מהימים ההם״ אלעד מלכה

ליברמן ממשיך בהסתה: ״גוש חרדי-משיחי שרוצה להחזיר אותנו לחקיקה וענישה מהימים ההם״

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, ממשיך בהסתה נגד הציבור הדתי ומסלף שוב את המציאות באומרו כי הגוש הזה מעוניין להחזיר את ישראל לחקיקה וענישה מימי הביניים. למי שלא מבין, כוונתו לענישה הכוללת סקילה באבנים.

ליברמן: ״הגוש שהקים נתניהו אין לו שום קשר לימין – זה גוש חרדי משיחי. אנחנו רוצים לחזור לנורמליות. הרי מראש מגדלים פה דור של מסכנים ונזקקים שיהיו תלויים כל החיים בעסקנים החרדים, בגמ"חים ובתמיכות. עם זה צריך להפסיק, אנחנו לא נתן יד לזה יותר.

יש פה גוש חרידי-משיחי, שרוצה להחזיר אותנו לתקופת דוד המלך, שלמה המלך וגם כנראה חקיקה וענישה מהימים ההם. צריך לחזור להיות מדינה נורמלית, זה הכל. אני לא נגד החרדים, אני נגד כפייה דתית. אני מעריך אורח חיים שלהם, אני מצפה שהם יכבדו אורח חיים שלי. אנחנו לא יכולים לקבל מציאות של היום – מלימודי ליב"ה ועד לשירות צבאי-לאומי, זה אחד הדברים שאנחנו נדרוש, וזה מה שדרשנו במו"מ, גם חוק שירות צבאי, וגם חוק שירות לאומי״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]