השר בנט בפיקוד הצפון: "ככל שאיראן תנסה להתבסס על אדמת סוריה - היא תשקע בחולותיה" - 0404
השר בנט בפיקוד הצפון: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

השר בנט בפיקוד הצפון: "ככל שאיראן תנסה להתבסס על אדמת סוריה – היא תשקע בחולותיה"

שר הביטחון, נפתלי בנט, והרמטכ"ל, רב אלוף אביב כוכבי, הגיעו היום (רביעי) לתרגיל של חטיבת השריון 188 בפיקוד הצפון, ביחד עם מפקד פיקוד הצפון, אלוף אמיר ברעם, מפקד עוצבת 'געש', תא"ל אבי גיל, ומפקד חטיבה 188, אל"מ ניר רוזנברג.

התרגיל דימה לחימה במתווה צפוני בשילוב כוחות שריון, חי"ר, הנדסה קרבית, חיל האוויר, ועוד. הלוחמים תרגלו לחימה בשטח מורכב, צפוף וסבוך בשילוב יכולות מודיעיניות והתקפיות מתקדמות שיובילו להכרעת והשמדת האויב באם צה"ל יידרש לכך.

אריאל חרמוני, משרד הביטחון

השר בנט: "אני מסיים עכשיו ביקור בפיקוד הצפון. יש לנו חיילים ומפקדים, ובראשם אלוף הפיקוד והרמטכ"ל, שיודעים את העבודה ויודעים להגן על הצפון. המולות באיראן יושבים ושולחים אלינו את זרועות התמנון שלהם כדי להקשות ולייצר טרור על אזרחי ישראל.
ככל שאיראן תנסה להתבסס על אדמת סוריה – היא תשקע בחולות סוריה. סוריה הולכת והופכת להיות ווייטנאם של איראן. אנחנו מגבירים את הלחץ. לאיראן אין מה לחפש על אדמת סוריה. נמשיך לשמור על גבולות המדינה".

השר התייחס לחשיפת רשת הטרור ביו"ש שפורסמה ע"י צה"ל והשב"כ: "כוחות הביטחון והשב"כ חשפו רשת מחבלים ענפה של החזית העממית ביהודה ושומרון, אותה רשת שבין השאר אחראית לרצח רנה שנרב ז"ל. רנה – בסוף הגענו למחבלים. אנחנו נמשיך לרדוף אחרי כל מחבל ומחבל לפני שהוא פוגע בנו".

אריאל חרמוני, משרד הביטחון

צילום הסרטון: טל עוז, משרד הביטחון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]