אוניברסיטת בר אילן הסירה את התמונה הפרובוקטיבית מההזמנה לכנס להכרת הקוקסינל - 0404
אוניברסיטת בר אילן הסירה את התמונה הפרובוקטיבית מההזמנה לכנס להכרת הקוקסינל

אוניברסיטת בר אילן הסירה את התמונה הפרובוקטיבית מההזמנה לכנס להכרת הקוקסינל

אוניברסיטת בר אילן הסירה את התמונה הפרובוקטיבית אותה הצמידה לפרסום אודות כנס ויום עיון שנוי במחלוקת בנושא להט"ב ובמיוחד להכרת עולמו של הקוקסינל שעורר מחאה. כזכור, כפי שפורסם לראשונה בחדשות 0404, הכנס כולל גם הרצאה הזויה על ״דיכוי כפול״ ללהט״בים ערבים תחת כיבוש.

ככל הנראה בעקבות הסערה החליטה האוניברסיטה למתן את המודעה ולהוריד תמונה פרובוקטיבית אשר הודפסה על פרסומי האירועים. הפעילים באוניברסיטה מקווים כי האוניברסיטה תורה על ביטולו המוחלט של הכנס.

בסרטון אותו הוציאו הפעילים בסיוע ארגון ליב"ה לפני מספר ימים הוצג הכנס כניסיון של האוניברסיטה לנקות את שמה של האוניברסיטה לאחר סערת ד"ר קידר בנושא רצח רבין. "חנפנים נמאסתם – זו לא באמת אקדמיה", נאמר בסרטון המחאה, ובו הודגש כי אכן האוניברסיטה מנסה לדון בנושא רק כל מנת לנקות את שמה ולייצר תדמית ליברלית למוסד.

אורן הניג מארגון ליב"ה הגיב להסרת התמונה: "ההסרה של הציור בפרסום לכנס הוא המשך החנפנות והחוסר יכולת של אוניברסיטת בר אילן לייצר חוט שדרה. הכנס הוא זוועה, הוא רמה מוסרית נמוכה, הוא כניעה בפני כל האג'נדות הקיצוניות שרוצות לפרק לנו את המשפחה ואת המדינה. אם הציור ראוי אז גם הכנס ראוי אבל ברור שלא. אז ברור שזו סתם חנפנות לדתיים להראות להם שהורידו את הציור. זה סתם עוד מהלך בנמיכות הקומה של האוניברסיטה", אמר הניג.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]