אישום: בעקבות סכסוך - חטף צעיר באיומי אקדח ושדד ממנו את כספו - 0404
אישום: בעקבות סכסוך – חטף צעיר באיומי אקדח ושדד ממנו את כספו דוברות המשטרה

אישום: בעקבות סכסוך – חטף צעיר באיומי אקדח ושדד ממנו את כספו

בתאריך ה-08.12.19 התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה לפיו אדם נחטף, נשדד ובשארית כוחותיו הצליח להמלט למסעדה שם ביקש מאזרחים שיזעיקו את המשטרה. שוטרי משטרת ישראל הוזנקו למקום פגשו בקורבן וגבו את עדותו.

מעדות הקורבן עלה כי זמן קצר קודם תושב מג'דל שמס חטף אותו באיומי נשק, שדד ממנו כסף מזומן ובשלב מסויים הוא ניצל את חוסר תשומת הלב של החוטף והצליח להמלט מהמקום עד לחנות הסמוכה.

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה ותוך זמן קצר הצליחו לאתר את החשוד במעשה, גבר כבן 25 כשהוא נמצא בביתו במג'דל שמס. בחיפוש במקום מצאו השוטרים את רכושו של הקורבן ובסמיכות לביתו גם רימון הלם ומחסנית M16 ובה כדורים אותם החזיק הנאשם שלא כדין.

החשוד נעצר, הובא לחקירה בתחנת המשטרה ומעצרו הוארך. מהחקירה עלה כי בין הנאשם למתלונן נתגלע סכסוך הקשור בקרובת משפחתו של המתלונן מספר ימים קודם לכן. בעקבות הסכסוך גיבש הנאשם תכנית להתנקם במתלונן. הנאשם הזמין את המתלונן לביתו, משם יצאו השניים לנסיעה ברכבו של הקורבן, כשלפתע הנאשם שלף אקדח, פנה אליו ואמר לו: "עכשיו אתה לא יכול לברוח לשום מקום" והצמיד את האקדח לפניו של המתלונן.

בשלב מסויים הצליח הקורבן להימלט תוך כדי שהפאוץ' שלו ובתוכו מאות שקלים נשאר ברכב. הנאשם גנב את הפאוץ' עם הכסף ונמלט רגלית לביתו תוך כדי שהוא מנסה לטשטש את עקבותיו.

בסיום החקירה חוקרי המשטרה העבירו את חומר הראיות שנאסף על ידם לפרקליטות מחוז צפון אשר גיבשו תשתית ראייתית כנגד הנאשם והבוקר הגישו נגדו כתב אישום בבית משפט המחוזי בנצרת בעבירות של חטיפה, החזקת נשק, שוד, שיבוש מהלכי משפט והיזק בזדון. בנוסף הוגשה בקשה למעצרו עד תום ההליכים.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה במטרה להגיע לאותם עבריינים, המשתמשים באלימות, לעיתים גם תוך כדי שימוש בירי או איום בנשק, או אמצעי לחימה אחרים במטרה להשיג את מבוקשם ולהביאם לדין".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]