בר אילן? בר מינן! באוני׳ יקיימו כנס להכרת הקוקסינל וגם על ה״להט״ב הפלסטיני תחת דיכוי כפול״ - 0404

בר אילן? בר מינן! באוני׳ יקיימו כנס להכרת הקוקסינל וגם על ה״להט״ב הפלסטיני תחת דיכוי כפול״

עד לאן הם רוצים להגיע עם בית המשוגעים הזה? מה זה נותן להם? לא ברור!

אוניברסיטת בר אילן ממשיכה לעצבן את הסטודנטים הלומדים בה ואת מי שנחשף למהלכים ההזויים המתרחשים בה. אחרי ניסיון סתימת הפיות למזרחן מוטי קידר (כי רק לימין סותמים את הפה), מגיעה ההזיה החדשה מבית אוניברסיטת בר אילן.

באוניברסיטה החליטו לקיים ברביעי הבא כנס שכולו הכרת עולמו של הקוקסינל. כן, לא שיניתי אות במילה. כך הם כתבו בדיוק. קוקסינל.

תחת הכותרת: ״אוטופיות קווריות בישראל״? מזמינה בר אילן לכנס שבו ירצה היו״ר על ״ציוני דרך להט״בים בישראל״ ותהיה גם הרצאה על ״הביקור של קוקסינל בתל אביב – חשיפה ראשונה לקיום טרנסי״. עוד בכנס ההזוי והשמאלני יספר ערבי על ״דילמות של פלסטינים לה״טבים תחת דיכוי כפול״.

הטירוף בכנס יתייחס גם ל״אוטופיה יהודית-קווירית בזמן תפילה״ ועוד ועוד.

בניסיון להציג את ההזיה בצורה שתתקבל ציבורית, הפיקו באוניברסיטת בר אילן סרטון הזוי שמנסה ללכת בין הטיפות וכאילו לדבר על נושא שהתקשורת תחבק אותו והדתיים יחששו לתקוף אותו. הסרטון רק גורם לסלידה גדולה יותר מהכנס ההזוי.

סטודנטים בבר אילן לחדשות 0404: ״הגיע הזמן שנצא ונגנה את המוסד שבו אנו לומדים. כואב לי לראות את הדברים. מבצעים פעולות בכוח כדי למצוא חן בעיני מאן דהוא, שאין לנו מושג מי הוא״.

סטודנטית בבר אילן לחדשות 0404: ״אין לי מילים. האמת, בא לי להקיא מזה. לא נרשמתי ללימודים בבר אילן כדי לדון בקוקסינלים״.

קשה להבין לאן צועדת אוניברסיטת בר אילן. אולי מחר יגיע המרצה עם חצאית ואודם? לא ברורו, אבל בבר אילן, מסתבר, הכל יכול להיות. מה שבטוח הוא, שאם האוניברסיטה תמשיך בקו הזה, היא תהפוך לבר מינן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]