טירוף: ערבים יצקו שביל משברי מצבות ועל קברי יהודים בהר הזיתים | צפו - 0404

טירוף: ערבים יצקו שביל משברי מצבות ועל קברי יהודים בהר הזיתים | צפו

מזעזע. ערבים מסילוואן אספו שברי מצבות מקברי יהודים בהר הזיתים, יצקו שביל בתוך בית העלמין ועל גבי קברים, כדי לסדר לעצמם דרך נוחה וקלה לנחל הסמוך.

אריה קינג, חבר מועצת העיר ירושלים, כתב:

די לפעולות המכוערות שמבוטאות באופן של פיגוע לאומני ופעולת שטנה: אני מתבייש בשכניי. מתבייש באלו שמרשים לעצמם לעשות דין לעצמם ולפגוע ברגשות אחינו ואחיותינו תושבי מזרח העיר ואני מרשה לעצמי לתהות ולשאול בקול,הכיצד כל כלי התקשורת ההוגנת במדינתנו, לא מעודכנים בדבר הפגיעה החמורה בתושבי מזרח ירושלים? פשע לאומני ועוד במהלך השבת!?… התקשורת שותקת?

אני פונה לממשלת ישראל להורות על כל גופי החקירה הקיימים, בראש בראשונה קורא למשטרת ירושלים לפתוח בחקירה, לעצור את העבריינים שתועדו במצלמות האבטחה ולמצות את הדין עמם.

למי שלא שמע: בשבת האחרונה בין השעות 09:00-13:00, פרצו תושבי סילוואן את חומת בית הקברות היהודי בהר הזיתים, לאחר מכן, אספו שברי מצבות של קברי היהודים הסמוכים ויצקו בתחומי בית הקברות ועל גבי קברי יהודים, שביל מדרגות שיאפשר לתושבי סילוואן לצעוד בנחת מסילוואן לכיוון נחל הקדרון.

נ.ב: את גרם המדרגות יצקו על גבי ערימת פסולת אדירה, פסולת של ערביי סילוואן שבמשך חודשים רבים השליכו את הפסולת לתוך בית הקברות.

כבר שנים שאני טוען, לצערי גורמים בממשלה לא הקשיבו לי, שהממשלה משקיעה בקוסמטיקה, הופעות, פרסומים ועוד…אבל לא אוכפת את החוק ולא עושה כל שביכולתה למנוע את המשך הפגיעה בקדושת בית הקברות בהר הזיתים.

כשתשמעו את אחד מכלי התקשורת בישראל, שידווח על הפעולה הלאומנית כנגד שוכני העפר בהר הזיתים, תדווחו לי! (כמובן, מלבד 0404 וערוץ 20, עליהם אפשר לסמוך״!

מבדיקת חדשות 0404 עולה כי ערבי חשוד נעצר וצפויים מעצרים נוספים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]