חניכי בני עקיבא ציינו את 'שבת ארגון' המסורתית ולא שכחו את חברתם החולה  - 0404
חניכי בני עקיבא ציינו את 'שבת ארגון' המסורתית ולא שכחו את חברתם החולה  דוברות עיריית עפולה

חניכי בני עקיבא ציינו את 'שבת ארגון' המסורתית ולא שכחו את חברתם החולה 

בחודש האחרון עמלו חניכי, צוותי, מדריכי וקומונריות תנועת בני עקיבא בעפולה בחודש הארגון בנושא "מצווה ועושה". האירוע החל כבר במהלך יום השבת כאשר חניכי התנועה התפללו יחד עם הנהלת העיר ובראשה ראש העיר אלקבץ, רב העיר שמואל דוד, מ"מ וסגנו חביב ומנכ"ל העיריה שלום שלמה כולם יחד בסניף בני עקיבא עפולה באווירת קדושה מרגשת. במוצאי שבת כבר נפגשו כולם יחד עם מנהלי אגפים ומחלקות של הרשות לאירוע השיא שכלל מופעי דגלנות ואופניים מדהימים ברחבת בית הספר אוהל מאיר.

אחד הרגעים המרגשים במהלך הערב היה כאשר חניכי ומדריכי התנועה לא שכחו את חברתם תמר בת איריס הרמן, אשר מאושפזת למעלה מחצי שנה בבית חולים שניידר. חבריה לתנועה שלחו לה באמצעות הווידאו ברכת החלמה מהירה מהעיר עפולה והקדישו את מופע הדגלנות המסורתי לכבודה של תמר. בסיום הטקס המשיכו המשתתפים להופעות בהיכל התרבות.

דוברות עיריית עפולה


מ"מ ראש העיר, חביב פרץ: "תנועת בני עקיבא בעיר עפולה היא אחת מהתנועות האיכותיות ביותר בעיר. התרגשתי לראות את כמות ההורים שהגיעו לשבת הארגון בסניפים השונים".

ראש העיר, אבי אלקבץ, הוסיף: "חניכי תנועת בני עקיבא ריגשו את כולנו במהלך 'שבת ארגון'. יישר כוח לכל העוסקים במלאכה הברוכה". 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]