איתמר בן גביר יזמן את שי ניצן להעיד בתיק ״חתונה השנאה״ - 0404
איתמר בן גביר יזמן את שי ניצן להעיד בתיק ״חתונה השנאה״

איתמר בן גביר יזמן את שי ניצן להעיד בתיק ״חתונה השנאה״

דיון הוכחות התקיים הבוקר (חמישי) בבית המשפט השלום בירושלים בעניינם של הנאשמים בתיק "חתונת השנאה", חתונה שנערכה לפני כשלוש שנים באולם אירועים בירושלים, ועוררה סערה ציבורית.

במהלך הדיון, הודיע פרקליטם של חלק מהנאשמים עו"ד איתמר בן גביר, כי הוא מתכוון לזמן למתן עדות מטעם ההגנה את לא אחר מאשר פרקליט המדינה היוצא, שי ניצן.

בדיון שהתקיים בעניין זימונם של עדים למתן עדות מטעם ההגנה, אמר בן גביר ביחס ללקוחותיו העומדים למשפט כי, "הלו"ז של חלק מהעדים צפוף ככל הנראה ועל כן כדאי לתאם את העדות למול היומן של ניצן".

בן גביר הוסיף: "אני מתכוון לדרוש משי ניצן הבהרות מדוע לא העמידה הפרקליטות לדין ערבים רבים שבמהלך חתונותיהם התקיימו מופעי שנאה לעם היהודי, שכללו הסתה לרצח יהודים וקריאה לחסל את מדינת ישראל. אני מקווה כי ניצן יספק הבהרות ברורות".

יצויין כי יחד עם בן גביר מייצגים בתיק אנשי ארגון 'חננו', בהם עורכי הדין עדי קידר ומשה פולסקי, וכן עורכי הדין יצחק בם, ליאור כהנא, דוד הלוי ואביחי חג'בי.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]