תקיפת המשלחת מהשומרון למדריד ע״י פעילי BDS: המשטרה ביטלה אירוע באוניברסיטה מקומית - 0404
תקיפת המשלחת מהשומרון למדריד ע״י פעילי BDS: המשטרה ביטלה אירוע באוניברסיטה מקומית

תקיפת המשלחת מהשומרון למדריד ע״י פעילי BDS: המשטרה ביטלה אירוע באוניברסיטה מקומית

בעקבות האירועים האנטישמיים ותקיפת המשלחת היהודית-ערבית ע"י פעילי BDS במדריד, הוחלט לבקשת המשטרה לבטל אירוע בו היו צפויים להשתתף חברי המשלחת באוניברסיטה מקומית.

ההחלטה התקבלה לאור בקשת המשטרה שאף הצמידה ביממה האחרונה יחידת שיטור שתלווה את המשלחת ותמנע מפעילים אנטישמיים לתקוף אותם. במקביל לשוטרים הוצמדו לחברי המשלחת גם מאבטחים אזרחיים.

למרות הביטול, מתכננת המשלחת להפגש במהלך היום עם סטודנטים ונציגות של הפרלמנט הספרדי במטרה לפעול לשינוי ההחלטה לסימון מוצרים מיו"ש.

כזכור, ביום שלישי קיימה המשלחת אירוע במלון אינטרקונטיננטל במרכז מדריד אליו התפרצו עשרות פעילי BDS שתקפו את חברי המשלחת וניסו לפגוע בהם בצורה פיזית עד שבסופו של דבר הגיעו אל המקום הכוחות המיוחדים של משטרת מדריד שחילצו את המשלחת מהמקום בשלום.

במסגרת האירוע התעמת ראש מועצת שומרון יוסי דגן עם הפעילים ואמר: "אתם חושפים את הפנים האמיתיות שלכם ואלו פנים מלאות בשנאת יהודים, נגמרו הימים שיהודים פחדו מכם".

כעת תסיים המשלחת את יומה האחרונה תחת אבטחה ותשוב ארצה בשעות הלילה. (בתמונה: ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן בליווי אחד המאבטחים).

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]