בנט פגש את המתגייסים לקומנדו ולצנחנים: "אתם האנשים הטובים ביותר שיש לעם ישראל" - 0404
בנט פגש את המתגייסים לקומנדו ולצנחנים: אריאל חרמוני/משרד הביטחון.

בנט פגש את המתגייסים לקומנדו ולצנחנים: "אתם האנשים הטובים ביותר שיש לעם ישראל"

שר הביטחון נפתלי בנט, ביקר היום (ראשון) בבסיס הבקו״ם, שם פגש את המתגייסים לחטיבות הקומנדו והצנחנים. בביקור השתתפו גם ראש אגף כח האדם בצה״ל אלוף מוטי אלמוז, ראש חטיבת התכנון ומנהל כח האדם, תא״ל אמיר ודמני, מפקד מיטב, מח״ט הקומנדו ומח״ט הצנחנים.

במהלך הביקור, הוענקה לשר תמונה מיום גיוסו לסיירת מטכ״ל, 02 באוגוסט 1990. בשיחה עם המתגייסים, אמר השר בנט: ״אתם האנשים הטובים ביותר שיש לעם ישראל. ההתחלה היא קשה, אבל היא גם מדהימה. לעיתים יהיו סיטואציות מוזרות, אבל צריך גם להנות מהמצב ולהבין שאתם נכנסים לעולם חדש.

אני יכול לתת לכם כמה עצות: הראשונה היא לא להתייאש מהמחשבה שיש עוד 3 שנים, אלא להתרכז כל פעם במשימה הנקודתית שלפניכם. השנייה היא להבין שאתם לא רק תורמים לעם ישראל, אלא גם בונים את החוסן הפנימי שלכם וזה ״השריר״ החשוב ביותר, זה ילווה אתכם לכל השירות ולכל החיים.

הדבר השלישי הוא להבין שאתם קבוצה, באימונים וגם בקרב. הכלי הוא עזרה הדדית אחד לשני, זו לא תחרות. בכל יום שישי, כשתיסעו הביתה ותראו בניינים בדרך, תדעו שבזכותכם כל אזרחינו יכולים לחיות בשקט את חייהם במדינה היהודית שבארץ ישראל. יש לכם מפקדים מעולים, הטובים ביותר שיש במדינת ישראל. תסמכו עליהם. הם יודעים מה ואיך צריך לעשות. אני סומך עליכם״.

אריאל חרמוני/משרד הביטחון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]