גולן: ״פועלים בדרך החוקית להביא לידי העם את חומרי מנדלבליט מפרשת הרפז - האיש לא ראוי לתפקידו״ - 0404
גולן: ״פועלים בדרך החוקית להביא לידי העם את חומרי מנדלבליט מפרשת הרפז – האיש לא ראוי לתפקידו״ איציק הררי, דוברות הכנסת

גולן: ״פועלים בדרך החוקית להביא לידי העם את חומרי מנדלבליט מפרשת הרפז – האיש לא ראוי לתפקידו״

במערכת חדשות 0404 וערוץ 20 עומלים בימים האחרונים בנושא חומרי הקלטות אביחימנדלבליט בפרשת הרפז. עורכי הדין פועלים לערער על ההחלטה להמשיך ולהסתיר אתהמידע מהציבור וכן פועלים לעתירה נוספת.

בועז גולן, שנחשף לחומרים: ״אנחנו פועלים בדרך החוקית להביא לידי העם את חומרימנדלבליט מפרשת הרפז. אין כל ספק שלא קיימת שום סיבה הגיונית שלא להציג אתהחומרים לציבור. עניינים אישיים או ביטחוניים אינם מענייננו ולא צריכים להכלל במידעשיובא בפני הציבור״.

גולן המשיך והוסיף: ״אני סבור שאדם הנמצא בתפקיד היועץ המשפטי לממשלה חייב להיותנקי ואדם שלא דבק בו רבב. פרשת הרפז היא כתם עצום, במיוחד על מנדלבליט. כפי שעולהמהחומריםהוא הדליף לאשכנזי ביודעין והסתיר מידע מהחוקרים. אלה פעולות שמשבשותחקירה״.

״אם מנדלבליט מרגיש בטוח עם עצמו, יואיל נא להסיר התנגדותו לפרסום החומרים ויעבירלנו הודעה שהוא מאשר לפרסם את חומרי ההקלטותככל שאלה קשורות רק בו. נתחייבשלא לפרסם אחרים המעורבים בפרשת הרפז. מנדלבליט חייב את זה לציבור״, אמר גולןוסיכם: ״כל מי שייחשף לחומרים יבין מייד שמנדלבליט לא יכול ולא ראוי לשמש בתפקידהיועץ המשפטי לממשלה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]