כדי לרצות את ארגוני השמאל: כמו שניפחו נתוני גיוס בנות דתיות, ניפחו בצה״ל נתוני גיוס חרדים - 0404
כדי לרצות את ארגוני השמאל: כמו שניפחו נתוני גיוס בנות דתיות, ניפחו בצה״ל נתוני גיוס חרדים דובר צה"ל

כדי לרצות את ארגוני השמאל: כמו שניפחו נתוני גיוס בנות דתיות, ניפחו בצה״ל נתוני גיוס חרדים

זה לא רק נתוני גיוס חרדים שאינם נכונים ונופחו במכוון, זה הרבה יותר עמוק מכך.

כזכור, צה״ל בתקופת ליברמן ואיזנקוט וכמובן ראש אכ״א מוטי אלמוז, ניפח במכוון את נתוני גיוס הבנות הדתיות. צה״ל רצה לרצות בכוח את ארגוני השמאל שחדרו לתוכו וניפח נתונים כדי לרצות אותם ובעיקר, כדי לנסות ולהשפיע על בנות דתיות.

שקר לא יכול להחזיק זמן רב ולבסוף הוא צף. צה״ל, שאמור להיות המקום הכי נקי והכי לא מעורב פוליטית, נמצא עמוק בבוץ הפוליטי השמאלני ואינו יודע כיצד לצאת ממנו.

בדיוק כמו זיוף נתוני גיוס החרדים וזיוף נתוני גיוס הבנות הדתיות (מספרים נמוכים בהרבה מזה שצה״ל סיפר לנו עליהם), כך גם סיפורי ״הורה 1 והורה 2״ שהוכנסו לטפסים, הבלטת החלפות מין במסגרת הצבאית, שירותים משותפים ועוד ועוד.

צה״ל מודל 2019 עוד לא קלט שמדובר במדינת ישראל ודרך צה״ל לא ניתן להפוך את המדינה למדינת כל אזרחיה, כמו ששואף השמאל ושואפת הקרן לישראל חדשה.

צה״ל לא יכול להיות צה״ל חדש. צה״ל חייב לשמור על זהותו, לשמור על מקצועיותו ולא להיות מעורב בפנטזיות שמאל שעלולות להרוס כאן כל חלקה טובה.

תרבות השקר וזיוף הנתונים, כמו התכופפות מול ארגוני שמאל קיצוני מתאימים אולי לאיזנקוט את ליברמן, אך בהחלט לא לצבא של כוכבי את נפתלי בנט – נתון מעודד שאולי באמת יתחיל השינוי.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]