השר בנט על התבססות איראן בסוריה: "לא נקבל שכנים חדשים על גבולות המדינה" - 0404
השר בנט על התבססות איראן בסוריה: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

השר בנט על התבססות איראן בסוריה: "לא נקבל שכנים חדשים על גבולות המדינה"

שר הביטחון, נפתלי בנט, קיים היום (שלישי) ביקור בבסיס חיל האוויר בחצור ביחד עם מפקד חיל האוויר, אלוף עמיקם נורקין, ובהשתתפות ראש מטה חיל האוויר, תא"ל ניר ברקן, מפקד בסיס חצור, אל"מ ע', ובכירים נוספים.

בהקשר לצו ההגבלה הכלכלי עליו חתם הבוקר, אמר השר בנט כי: "הפעילות נגד טרוריסטים היא לא רק בשדה ובשטח, אלא גם דרך הכיס. היום אנחנו יוצאים למערכה כלכלית נרחבת אחרי פעילי ארגוני טרור בכל העולם. כל מי שפוגע בנו אנחנו נרדוף אחריו, אם זה בכספומט שלא יוציא לו כסף, אם זה בשדה התעופה כשלא יעלו אותו על מטוס, או בכניסה למדינה שתסרב לו כניסה. אנחנו נרדוף אחרי המחבלים כדי שלא יהיה להם כדאי להרוג ישראלים".

עוד הוסיף השר בעניין ההתבססות האיראנית בסוריה: "היום סיימתי ביקור בבסיס חצור של חיל האוויר. יש לנו לוחמים, טייסים וחיילים מצוינים. מדינת ישראל עומדת נחושה אל מול המאמץ האיראני להתבסס על הגבולות שלנו, אנחנו לא נקבל שכנים חדשים על גבולות מדינת ישראל".

אריאל חרמוני, משרד הביטחון

אריאל חרמוני, משרד הביטחון

אריאל חרמוני, משרד הביטחון

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]