באר שבע: אושרה תכנית להקמת מלון באזור המסחר שבמרכז העיר - 0404
באר שבע: אושרה תכנית להקמת מלון באזור המסחר שבמרכז העיר הדמייה און ליין

באר שבע: אושרה תכנית להקמת מלון באזור המסחר שבמרכז העיר

הועדה המקומית בבאר שבע אישרה להפקדה תכנית להקמת מלון עירוני בגודל של עד 180 חדרים. המלון יבנה באזור המסחר שבמרכז העיר, במתחם מבנה (הידוע כמתחם one) ממול "הביג". המתחם, כמו מתחמים דומים באזור, עובר שינוי בתמהיל העסקים שלו ובמסגרת מגמה זו יתווסף הבית מלון, על חשבון חלק מהמסחר הקיים.

מגמת עירוב השימושים מיושמת בתכנית זו, כך שבנוסף לשימושים הקיימים יוקם מלון עירוני שייהנה מהמסחר הקיים במפלס הרחוב ויתרום לעיר.

האדריכל, רם מרש: "גם באר שבע עולה על מפת עירוב שימושי מלונאות באזורי תעסוקה ומצטרפת למקומות נוספים עם מלונות מסוג זה שהוקמו באזורים שהיו בעבר עם אופי מסחרי תעשייתי. בבדיקה מקדמית שנעשתה ע"י יועץ תיירות, נמצא כי בבאר שבע יש ביקוש ללינה מסוג של מלון עירוני, הנובע מפעילות הגופים הגדולים הפועלים בעיר כמו אוניברסיטת בן גוריון, בית חולים סורוקה, חברות היי טק, צה"ל ועוד. היותה של באר שבע שער לתיירות בנגב והתפתחותה כמטרופולין הדרומי של ישראל מחייבת הקמת חדרי מלון נוספים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]