נתניהו: "כשאין טענה אמיתית גם 333 עדים לא יועילו. רשימת העדים המנופחת - מחווה נוסטלגית לדפי זהב" - 0404
נתניהו: רועי אברהם, לע"מ

נתניהו: "כשאין טענה אמיתית גם 333 עדים לא יועילו. רשימת העדים המנופחת – מחווה נוסטלגית לדפי זהב"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב הערב (שני) בחשבון הטוויטר ובעמוד הפייסבוק שלו לכתב האישום שהוגש נגדו ולכמות העדים הגדולה. כזכור, כתב האישום כולל רשימה של 333 עדי תביעה ובהם גלעד ארדן, יאיר לפיד, יריב לוין, זאב אלקין, צחי הנגבי, איתן כבל, דוד שמרון, בני הזוג אדלסון, ארנון מילצ'ן, הדס קליין, ניר חפץ, בועז סטמבלר שהיה יועצו של רה"מ, יואב הורוביץ', אור אלוביץ', הראל לוקר, אילן ישועה, ארי הרו ורבים נוספים ובהם עיתונאים ובעיקר אנשי משטרת ישראל והרשות לניירות ערך.

נתניהו: "תשפטו בעצמכם. אם רק היום הגישה התביעה כתב אישום נגד ראש הממשלה נתניהו הכולל את רשימת העדים, מה אצה לה הדרך להציג ליו"ר הכנסת מסמך חסר ולקוי בלי רשימת עדים לפני שבועיים, בדיוק ביממה שבו בני גנץ החזיר לנשיא את המנדט להרכיב ממשלה? נראה שהאופן החפוז והלקוי שבו הוגש המסמך ליו"ר הכנסת, כשכתב האישום עדיין לא היה מוכן, מעיד על לוח זמנים משפטי שמושפע מלוח זמנים פוליטי.

הצורך להידרש למאות עדים מעיד על הקושי לשכנע בנכונות הטענות המופרכות נגד ראש הממשלה. כשיש טענה אמיתית לא צריך 333 עדים, וכשאין טענה אמיתית גם 333 עדים לא יועילו. רשימת העדים המנופחת נראית כמו מחווה נוסטלגית ל"דפי זהב". הוציאו רבע מיליארד שקלים בחקירות ברחבי העולם על סיגרים וכמה כתבות רכילות בוואלה. לא יאומן!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]