חולמת להיות ראש הממשלה: נתניהו אירח את ליאן בת ה-7, המתמודדת עם מחלה נדירה, במשרד רה"מ - 0404
חולמת להיות ראש הממשלה: נתניהו אירח את ליאן בת ה-7, המתמודדת עם מחלה נדירה, במשרד רה עמוס בן גרשום, לע"מ

חולמת להיות ראש הממשלה: נתניהו אירח את ליאן בת ה-7, המתמודדת עם מחלה נדירה, במשרד רה"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה נתניהו נפגשו אמש (ראשון) עם ליאן בן-אליעזר, בת ה-7, המתמודדת עם מחלה נדירה, ואירחו אותה במעון רה"מ בירושלים.

בימים האחרונים התקבלה בלשכת ראש הממשלה פנייה מיוחדת מעמותת "אורות של תקווה" ובה סופר על ליאן ועל חלומה לפגוש את ראש הממשלה. עם קבלת המכתב, ראש הממשלה נענה מייד לבקשה ונקבעה הפגישה.

רה"מ נתניהו ורעייתו נפגשו אמש עם ליאן ומשפחתה ושמעו ממנה על חלומה להיות ראש הממשלה. במהלך הביקור חתמה ליאן בספר האורחים הרשמי, בו חותמים מנהיגי העולם המבקרים במעון ראש הממשלה.

רה"מ נתניהו סיפר לליאן על תפקיד ראש הממשלה, והזמין אותה לשבת על כסא רה"מ שבמשרדו. הגב' נתניהו שוחחה עם ליאן על ההתמודדות היומיומית עם המחלה במסגרת בית הספר.

בפגישה המרגשת של ליאן עם ראש הממשלה נתניהו ורעייתו השתתפו גם הוריה, אלי ויסמין בן-אליעזר, ומנהלת עמותת "אורות של תקווה", המלווה את ליאן ומשפחתה בהתמודדות עם המחלה.

עמוס בן גרשום, לע"מ

עמוס בן גרשום, לע"מ

עמוס בן גרשום, לע"מ

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]