הרמטכ"ל כוכבי בלשכת הגיוס: "מדינת ישראל צריכה להוקיר את כל מי שמשרת בצה"ל ומשתתף בהגנתה" - 0404
הרמטכ דובר צה"ל

הרמטכ"ל כוכבי בלשכת הגיוס: "מדינת ישראל צריכה להוקיר את כל מי שמשרת בצה"ל ומשתתף בהגנתה"

הרמטכ״ל רב-אלוף אביב כוכבי, ביקר היום (ראשון) בלשכת הגיוס תל השומר, לכבוד גיוס חטיבות חיל הרגלים "גולני" ו"גבעתי".

הרמטכ"ל סייר יחד עם ראש אגף כוח אדם, אלוף מוטי אלמוז, מפקד חטיבת "גבעתי", אלוף-משנה איציק כהן, ומפקד חטיבת "גולני", אלוף-משנה שי קלפר, ברחבת המתגייסים ובשרשרת החיול, נפגש עם המתגייסים החדשים ושוחח עימם. הגיוס לחטיבות "גולני" ו"גבעתי", פותח את מחזור הגיוס נובמבר-דצמבר 2019 ליחידות השדה והלוחמה.

כוכבי: ״מדינת ישראל צריכה להוקיר את כל מי שמשרת בצה"ל ומשתתף בהגנתה, ומדינת ישראל צריכה להוקיר באופן מיוחד את אלו שהולכים לשירות קרבי ולהשתתף במעלה הדרך ביצירת תנאים נוחים יותר להמשך החיים שלהם וההתפתחות שלהם במדינת ישראל.

אלה שהולכים לשירות קרבי זה החוד המבצעי, תרתי משמע, וזה החוד הערכי של מדינת ישראל. אני מאוד מעריך כל אחד ואחד שיושב פה בלי להכיר אתכם באופן אישי, ולו בעצם העובדה שבחרתם ללכת לקצה המבצעי של צה"ל. חטיבת 'גולני', חטיבת 'גבעתי'- ביצעתי איתן מבצעים בכל תפקידיי, פיקדתי עליהן, מכיר את החטיבות לאורך שנים ובוודאי במציאות הנוכחית בפרט.

אתם מצטרפים לקו הראשון של המגינים על מדינת ישראל, וזו תחושה נהדרת. אתם הולכים למסע- תנצלו ממנו כל רגע כי זה מסע אחר. תלמדו להתמודד עם עצמכם, לעשות או להיות חלק מצוות ולעבוד בצוות, אתה צריך לדעת להציב רף קשה, גבוה, לא הכל בא בקלות, ואתם תנצחו אותו, ואתם תצאו אנשים אחרים מהשירות הצבאי. אתם תתנו הרבה לנו ולמדינת ישראל ואתם גם תקבלו הרבה. לפניכם תקופה נפלאה, מאחל לכם בהצלחה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]