אלפים בתפילת ראש חודש בכותל המערבי | צפו - 0404
אלפים בתפילת ראש חודש בכותל המערבי | צפו 0404

אלפים בתפילת ראש חודש בכותל המערבי | צפו

בהמשך לקמפיין ההתרמה שקיימו במטה המשותף לשמירה על קדושת הכותל לפני שבועיים, קמפיין בו גייסו למעלה ממיליון ש״ח לטובת התפילות בכותל בראשי חודשים, הגיעו הבוקר (שישי) אלפי מתפללים ומתפללות מכל רחבי הארץ לתפילת ראש חגיגית והמונית.

המתפללים והמתפללות שהגיעו בין השאר משדרות, עכו, פתח תקווה ועוד, ציינו בתפילתם 25 שנים לפטירתו של הרב הראשי לשעבר, הרב שלמה גורן זצ"ל, שזכור כמי שהגיע כרב הראשי לצה"ל לכותל עם משחררי הכותל, וכמי שבתקופתו כרב הראשי לחמה מועצת הרבנות הראשית בכוונה להפוך את הרחבה הדרומית של הכותל לאתר תיירות.

בצלאל זיני, ראש המטה המשותף לשמירה על קדושת הכותל מסר: "אלפי המתפללים והמתפללות, שממשיכים את הקמפיין הגדול שעשינו רק לפני שבועיים, ממשיכים בראש חודש כסלו הזה את גבורת המכבים, שבפח שמן קטן טיהרו את כל טומאת מלכות יוון.

מדי ראש חודש אנחנו מביעים את קשר הנצח שלנו לשריד בית המקדש ולתורה, מול הקבוצה הקטנה והקיצונית שמנסה מדי ראש חודש רק לפלג, לבזות ולטשטש. חודש טוב ושמח לכל עם ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]