שירות פינוי דירה – הדרך להיפטר מחפצים שאינכם צריכים - 0404
שירות פינוי דירה – הדרך להיפטר מחפצים שאינכם צריכים

שירות פינוי דירה – הדרך להיפטר מחפצים שאינכם צריכים

המאה ה-20 הביאה לחיינו ביטוי חדש: תרבות הצריכה. המונח, והקונספט שהוא מתאר, הם תוצאה של הצלחה מרשימה – המין האנושי הצליח להתאושש משתי מלחמות עולם קשות ולרתום את הידע, החריצות, הארגון והטכנולוגיות השונות שברשותו לייצור עוד ועוד מוצרים שמספקים תועלת הולכת וגדלה ובמקביל המחיר שלהם הולך ופוחת.

ככל שנפתחו בפנינו יותר אפשרויות, כך צברנו יותר ויותר חפצים, ואז התגלה גם הצד הפחות חיובי של תרבות הצריכה והוא שבכל דירה ישנם פריטים רבים שבעליהם לא באמת זקוקים להם. קשה עד בלתי אפשרי שלא להתפתות לקנות גם את מה שאנחנו יכולים להסתדר מצוין בלעדיו, שכן המערכת הכלכלית והחברתית הקיימת כיום במדינות המפותחות מכוונת אותנו לצריכה מתמדת, ובעצם במידה רבה ניתקה את הקשר שבין "צורך" לבין "צריכה". אנחנו לא קונים כשיש צורך, אלא פשוט קונים. במציאות שכזו אין פלא שהשירות של פינוי תכולת דירה הפך למבוקש.

מהו השלב הראשון של פינוי תכולת דירה?

חשוב להדגיש, פינוי דירה מתכולה מיותרת הוא תהליך לא פשוט.

כלומר, הפינוי הפיזי עצמו מתבצע ביעילות ובמהירות על-ידי מומחים מנוסים, אבל הדרך אליו כוללת כמה מכשולים קשים. המחסום העיקרי הוא הקושי של רובנו "לוותר" על רכוש. גם כשלמשל מדובר על דירה שהתקבלה בירושה ואנחנו מבינים שאין לנו מה לעשות עם רוב הפריטים שיש בה, עדיין לא קל לנו להזמין צוות לפינוי התכולה.

דרך אחת להתגבר על הקושי הרגשי היא פשוט לדמיין את הדירה ללא כל אותם חפצים שאתם לא צריכים. מן הסתם, התמונה שתיווצר בראש תהיה חיובית, ותעזור לכם להמשיך לשלב הבא. פעולה חיונית נוספת היא לעבור בעצמכם על כל הפריטים ולבצע מיון ראשוני – מה יכול לשרת אתכם, במה עוד אפשר להשתמש ואילו חפצים אין ברירה אלא להשליך.

הדגש החשוב ביותר כשמזמינים שירות פינוי דירות

כל מי שמחפש שירות פינוי דירות נתקל מן הסתם בהצעות לקבל אותו בחינם. הדבר אפשרי, אבל חשוב להתנהל בזהירות שכן בתחום זה ישנם לא מעט חאפרים שיגיעו, ייקחו את מה שיש לו ערך וישאירו אתכם עם כל השאר. הסכם מסודר עם חברה רצינית, ותיקה ואמינה כמו עדי פינויים ימנע מכם עוגמת נפש.

דגש חשוב אחר במסגרת פינוי דירה מתכולה מיותרת הוא היעד של כל חפץ. פריטים שעוד ניתן להפיק מהם תועלת אבל לכם אין צורך בהם אפשר לתרום – חברת פינוי דירות מנוסה מכירה עמותות ונזקקים ותשמח לסייע לכם לעזור להם. את החפצים שכבר אין בהם תועלת לאף אחד חשוב להשליך אך ורק באתרי אשפה מסודרים ובאתרי מחזור רלוונטיים. שימו לב: השלכת אשפה ברשות הרבים ובמקומות שלא מיועדים לכך היא לא "רק" התנהגות לא נאותה אלא גם עבירה על החוק, ולא רק מי שביצע את העבירה בפועל עלול להיענש אלא גם מי שהרכוש היה שייך לו – עוד סיבה טובה לבחון היטב בידי מי אתם מפקידים את פינוי תכולת הדירה.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]