נתניהו הודה לאלפים על הפגנת הימין בת"א: "גורמים בתקשורת תמיד יקחו מקרים בודדים כדי לעשות דה-לגטימציה" - 0404

נתניהו הודה לאלפים על הפגנת הימין בת"א: "גורמים בתקשורת תמיד יקחו מקרים בודדים כדי לעשות דה-לגטימציה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקש להודות לאלפי האזרחים שהגיעו להפגנת הימין אמש (שלישי) בתל אביב וקרא לכבד את החוק ולהמנע מאלימות. בנוסף, אמר ראש הממשלה כי יש לברר את השאלות הקשות שהתעוררו על דרך ניהול החקירות שלו ושל אחרים המעלות חשד לפלילים. 

נתניהו: "תודה רבה לכם המוני אזרחי ישראל. תודה לכם על התמיכה האדירה. ריגשתם אותי. בייחוד אני מבקש להודות להמונים שהגיעו לתל אביב מכל חלקי הארץ להפגנה בעד הצדק, האמת והדמוקרטיה. גורמים בתקשורת תמיד יקחו מקרים בודדים מתוך האלפים שהיו שם כדי לעשות לכם דה-לגטימציה, בניגוד להתעלמות שלהם ממקרים חמורים בהרבה בהפגנות השמאל.

יש לי בקשה אחת: חשוב לנהוג באחריות, במסגרת החוק, ללא התלהמות וללא אלימות. אנחנו מכבדים את החוק ואנחנו מכבדים את בתי המשפט – אני בטוח שהצדק יצא לאור. ועם זאת, שאלות קשות מאוד התעוררו בניהול החקירות שלי ושל אחרים, שאלות שמעלות חשד לפלילים על פעולות שאין להם מקום בשום מדינה דמוקרטית. שאלות אלה יש לברר עד תום, ולתקן את מה שחייבים לתקן.

זוהי תמצית הדמוקרטיה. כי בדמוקרטיה אף אחד אינו מעל החוק. אף אחד אינו חסין מפני ביקורת, בדיקה וחקירה. הלכידות שאתם מפגינים בעניין זה ובעניינים אחרים חשובה למדינת ישראל ולי. היא נותנת לי את הכוח להמשיך להנהיג כדי לשמור על ארץ ישראל, על בטחונם של כל אזרחי ישראל וכדי לממש הזדמנויות היסטוריות שלא חלמנו עליהם, ובראשן החלת הריבונות על בקעת הירדן.

אני מאוד מעריך את תמיכתכם. אני אוהב אתכם!".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]