הקלטות מנדלבליט בידי 0404: ״גם אני אהיה בסוף בסיפור... אסור לדבר על זה אפילו. הסרחון יעלה עד לשמיים״ - 0404
הקלטות מנדלבליט בידי 0404: ״גם אני אהיה בסוף בסיפור… אסור לדבר על זה אפילו. הסרחון יעלה עד לשמיים״ איציק הררי, דוברות הכנסת

הקלטות מנדלבליט בידי 0404: ״גם אני אהיה בסוף בסיפור… אסור לדבר על זה אפילו. הסרחון יעלה עד לשמיים״

מפחיד ובעיקר מדאיג שהיועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, נמצא בתפקידו. לאחר שקיבלתי לידי את חומרי החקירה מפרשת הרפז ואת הדברים שאמר אביחי מנדלבליט, אז הפרקליט הצבאי הראשי ואשר הוקלטו, נחרדתי מהדברים. לא רק כעיתונאי, אלא כאזרח מודאג המבין שמי שקובע סדר יום בישראל, הוא אדם שמסר גרסאות שונות בחקירותיו, שינה אותן פעם אחר פעם ואף חשש כי בסופו של דבר גם הוא יהיה בסיפור.

את כלל החומרים אני מתכוון לפרסם בקרוב בערוץ 20 וכאן בחדשות 0404. עם ישראל חייב לדעת מי עומד בראש המערכת. עם ישראל חייב לדעת את האמת.

כך כתבתי בציוץ שפרסמתי בטוויטר הפרטי שלי: הקלטות מנדלביט מפרשת הרפז | ״גם אני אהיה בסוף בסיפור… אני חושב שגם אסור לדבר על זה אפילו… דברים מאוד מכוערים… הסרחון יעלה עד לשמיים… איזה מחיר הם מוכנים לשלם, בשביל לגמור את התיק הזה בשקט״ – תמלילי הקלטות מנדלבליט נמצאים בידי. את הכל אפרסם בקרוב. חומרים מפחידים!

טוויטר

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]