סייעת בגן ילדים הסירה תמונת רה"מ: "דוגמה לא טובה לילדים". משרד החינוך: "התנהלות בלתי ראויה - הנושא יטופל" | צפו - 0404
צילום: עמוד הפייסבוק של הגננת

סייעת בגן ילדים הסירה תמונת רה"מ: "דוגמה לא טובה לילדים". משרד החינוך: "התנהלות בלתי ראויה – הנושא יטופל" | צפו

אסנת חגי, סייעת בגן ילדים, פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה סרטון בו הורידה את תמונתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו מקיר הגן ואמרה כי הוא מהווה דוגמה לא טובה לילדי הגן.

בדבריה אמרה אסנת: "בתור אשת חינוך, אדם שמואשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים, לא יכול לשמש דוגמה טובה לילדים. אצלי בגן, התמונה שלך לא יכולה להיות על הקיר. לך לבית משפט, תנקה את עצמך ואם אתה זכאי ברוך שובך. עד אז – התמונה הזאת יורדת מהקיר שלי".

הסרטון שפרסמה "זכה" לאלפי תגובות, רובן המוחלט כנגד המעשה. בין התגובות נכתב: "הורדת תמונתו של ראש הממשלה היא מעשה בזוי ולא חינוכי", "מלמדת את הילדים לשפוט את האחר מבלי לבדוק לעומק", "בושה" ועוד תגובות רבות נוספות…

שר החינוך רפי פרץ הגיב לסרטון: "רואה בחומרה רבה את מעשיה של הגננת בסרטון שפורסם בכלי התקשורת. משרד החינוך פועל על מנת לאתרה בהקדם ולזמנה לבירור. ‏ראש הממשלה הוא בנימין נתניהו וצריך לנהוג בו בצורה ממלכתית ומכובדת, גם אם יש מחלוקת לא נקבל התנהגות שכזו בשום מוסד חינוכי".

ממשרד החינוך נמסר: "מדובר בסייעת המועסקת על ידי הרשות המקומית. מדובר בהתנהלות בלתי ראויה, שכן עובד במוסד חינוכי אינו יכול לנצל את המקום כדי לעסוק בנושאים פוליטיים. לנוכח זאת, הנושא יטופל על ידי הרשות".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]