שקד: "ממשלת מיעוט הנשענת על הרשימה המשותפת - סכנה בטחונית וחברתית" - 0404
+
שקד: "ממשלת מיעוט הנשענת על הרשימה המשותפת – סכנה בטחונית וחברתית" תומר אפלבאום

שקד: "ממשלת מיעוט הנשענת על הרשימה המשותפת – סכנה בטחונית וחברתית"

יו"ר הימין החדש, ח"כ איילת שקד, נשאה דברים היום (שני) בישיבת הסיעה המורחבת של גוש הימין בכנסת. בדבריה קראה שלא להקים ממשלה צרה הנתמכת על המפלגות הערביות ולנסות להקים ממשלת אחדות רחבה. 

שקד: "ממשלת מיעוט הנשענת על הרשימה המשותפת היא כמו שאמר ראש הממשלה, היא גם ממשלה המהווה סכנה בטחונית, אבל גם סכנה חברתית. זו ממשלה שתפקיר את הערכים היהודים של מדינת ישראל, ממשלה שמדירה דתיים וחרדים ממנה. אני חושבת שישראל ביתנו לא תצטרף למהלך הזה. אביגדור ליברמן בעד ממשלת אחדות ומנסה לעזור בהקמת ממשלת אחדות, אך אם לא נצליח במהלך הזה, של ממשלת אחדות, לא צריך להתדרדר למערכת בחירות שלישית.

יש מדינה לנהל, יש תקציבים להעביר, יש גרעון לטפל בו, יש אתגרים בטחוניים לטפל בהם. ממשלת מעבר היא לא ממשלה שמתפקדת בצורה מלאה. אפשר לחזור לנוסחא שעבדה היטב במשך 4 שנים – ממשלת ימין צרה, מפלגות שחיו יחד הרבה שנים ויידעו לעשות זאת גם בשנית. כל האסונות של העם היהודי קרו בגלל הפקרות פוליטית, גאווה מיותרת, שחצנות ושנאת חינם. כל מי שרואה עצמו כמנהיג פוליטי היום, צריך שתהיה עליו האחריות כדי שבמשמרת שלו, לא נדרדר למקומות שלא היינו רוצים להיות בהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com