דרעי: ״בשום מצב ובשום זמן לא נצטרף לממשלת מיעוט״ - 0404
דרעי: ״בשום מצב ובשום זמן לא נצטרף לממשלת מיעוט״

דרעי: ״בשום מצב ובשום זמן לא נצטרף לממשלת מיעוט״

יו״ר ש״ס השר אריה דרעי הבהיר בישיבת הבלוק המיוחדת בהשתתפות רה״מ כי ש״ס לא תחבור לממשלת מיעוט שאותה מתכננים לפיד וגנץ.

דרעי: ״אחד מהטיעונים ששמעתי לאחרונה להצדקת ממשלת המיעוט שזו התחלה ובהמשך יצטרפו אחרים. אני רוצה להבהיר בקשר לש״ס ומצהיר בצורה הכי ברורה. בשום מצב ובשום זמן לא נצטרף לממשלת מיעוט. נקודה. המתווה היחידי הוא מתווה הנשיא. מי שבונה על שס שלא יחיה באשליות.

דבר שני, התוודעתי שיש איזה סיכום על מתווה של דת ומדינה בין ליברמן לכחול לבן. זה חיסולו המוחלט והטוטאלי של הסטטוס קוו. אני רוצה לספר שכחול לבן היו מוכנים לתת לנו הכל, ולתחום לנו כולל שמירת הסטטוס קוו ככתבו ולשונו והכל כדי להקים איתם ממשלה, לכן ה״הסכם״ הזה הוא מהלך ציני.

דבר שלישי, מאשימים את נתניהו בשמירת הבלוק. והאמת היא, שגם אם נתניהו יגיע למו״מ על כחול לבן לבד, ללא הבלוק, הם דורשים שהוא יהיה שני ברוטציה ולא ראשון. לכן זה הוכחה ברורה שהסיפור של הבלוק הוא תירוץ והם לא באמת רוצים אחדות.

לכן אני חוזר וקורא לראשי כחול לבן שהם אנשים ראויים ותרמו למדינה. אל תלכו למהלכים פסולים כמו ממשלת מיעוט ושיתוק עם כל ההשלכות הבטחוניות הקשות. יש על השולחן מתווה מצויין. זה מה שהציבור רוצה וצריך״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]